חברת ADATA משיקה זכרון בתקן DDR5 עם מהירות שעון של 4800Mhz

חברת ADATA משיקה את מודול הזכרון DDR5 הראשון של החברה ובכך מצטרפת לחברות המעטות שהתחילו בשיווק של זכרון בתקן DDR5 לשוק המחשבים. מודול הזכרון מתאפיין בקצב העברה של 4800MT/s, כאשר משתמשים בערוץ כפול ניתן להגיע לקצב העברת נתונים די מרשימה של עד 8400MT/s. 

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

השימוש והצורך בכח עיבוד חזק במחשבים מהדור הנוכחי לשימושים כגון : גיימינג, עורכי וידאו ותוכן ועוד מגיע לרוויה מבחינת היכולות הטכניות ויצרניות הרכיבים כבר עובדות על שיפור התקנים הנוכחיים והגדלת ביצועי ויכולות המחשבים מהדור הבא. תקן זכרון ה-DDR5 יאפשר לכל אחת מליבות המעבד הקצאת רוחב פס גבוהה יותר מתקן DDR4 אשר ישפרו את ביצועי המחשב בצורה משמעותית.

ADATA DDR5-4800 מציע למשתמש תדרים של עד 4800MHz ומגיע עם גרסאות בנפחים של 8,16 או 32 גיגהבייט, עבור ביצועים עילאיים וקיבולת בשפע. הוא כולל גם טכנולוגיית תיקון שגיאות קוד (ECC) ומעגל משולב לניהול חשמל (PMIC) להעברת נתונים מדויקת ושיפור יעילות האנרגיה.

מעבדי Intel דור 12 יותאמו לשימוש במודולי זיכרון DDR5 עד סוף אוקטובר, ו- ADATA ערכה בדיקות משותפות עם מותגי לוח האם AORUS, ASROCK, ASUS, GIGABYTE, MSI ו-ROG על מנת להבטיח תאימות, יציבות, אמינות וביצועים מיטביים.

מודול הזיכרון DDR5-4800 יוצע בסטיק אחד של 8,16 ו-32GB, או ערכה כפולה של שני סטיקים בנפח 8x2GB, 16x2GB ו-32x2GB. גרסאות SO-DIMM המתאימות למחשבים ניידים יהיו זמינות עד הרבעון הרביעי של שנת 2021 כדי לענות גם על הצרכים והביקושים של משתמשים המניידים את מחשביהם.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

ביצועי Over Clock  

חברת ADATA באמצעות מעבדת Xpg OverClocking (XOCL) שנוסדה בשנת 2018, הצליחה בתנאי מעבדה להמהיר את ביצועי הזכרון החדש למהירות שיא של העברת מידע והשיגה תוצאה מדהימה של 8118MT/s למודול זכרון בודד. ADATA היא החברה הראשונה בעולם שביצעה והצליחה לבצע המהרה במהירות זו.

לאור זאת, XPG יחשוף במהלך החודשים הקרובים סדרה חדשה של מודולי זיכרון DDR5 עבור גיימרים, חובבי מחשבים, אוברקלוקרים ואחרים, הכוללים טכנולוגיות חדשות לפיזור חום ותאורת RGB.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

זמינות

מודול הזיכרון ADATA DDR5-4800 אינו זמין כעת לרכישה, והוא יושק ברחבי העולם במהלך השבועות הקרובים.

שתפו את הכתבה:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Lenovo-Tablet-P11-Pro

סקירה : טאבלט Lenovo P11 Pro

שוק הטאבלטים, רווי במוצרים של יצרניות שונות וברמות שונות ומגוונות. שתי היצרניות המובילות את השוק הן סמסונג ואפל. אפל עם ה-אייפד פרו וסמסונג עם ה-Tab

לכתבה המלאה »

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.