חדשות: לנובו משיקה את תחנות העבודה הניידות של סדרת THINKPAD-P לשנת 2021

חברת לנובו תשיק בעולם במהלך החודש הקרוב את הדור החדש של תחנות העבודה הניידות מסדרת THINKPAD-P. הדגמים שזכו לשדרוג השנה הם ה-ThinkPad P1, ThinkPad P15 ו-ThinkPad P17 בנוסף לנובו תשיק במקביל גם מסך קעור חדש ThinkView P34W-20 ו-תחנת עגינה ThinkPad ThunderBolt 4 DOCK.

המחשבים הניידים או כפי שלנובו קוראת להם תחנות העבודה הניידות, יגיעו מצויידות במעבדי Intel דור 11 וגם במעבדי ה-Xeon לניידים ואת ערכת השבבים הגרפיים המעודכנת של NVIDIA  מ-RTX Geforce 3080 עד לרמה של השבב הגרפי RTX A5000. כונני האחסון שלנובו ישדכו לתחנות העבודה יהיו מהדור החדש של כונני ה- NVME ויעבדו בטכנולוגיית PCIE 4. 

הדגמים שיושקו בקרוב בעולם וגם בישראל:

ThinkPad P1 Gen 4: ביצועים משופרים במארז קל

המחשב תוכנן מחדש והוא מכוון ליוצרי תוכן, אדריכלים, מעצבי מוצר ומדעני נתונים עם עיצוב פרימיום וקלות משקל לניידות אמיתית.

ה-ThinkPad P1 G4 מציע עיצוב נקי ושומר על מראה דק וקליל ועל יכולות ביצועים מהמובילים בשוק עם תמיכה במודם סלולרי 5G, סוללה בקיבולת של 90Whr משופרת, מקדלת מהונדסת מחדש עם משטח שליטה גדול יותר מבעבר, מצלמת FHD לשיחות וידאו ברורות יותר ומערכת רמקולים עם תמיכה בדולבי אטמוס.

המחשב יגיע עם מסך בגודל 16 אינטש ברזולוציה של UHD+ עם מסגרת צרה, טכנולוגיית הפחתת האור הכחול למניעת עייפות העיניים ועם יחס מסך לגוף של 16:10 שמספק שטח עבודה גדול יותר ממסכי 16:9 ובפועל מאפשר למחשב להיות בגודל של מחשב עם מסך 15 אינטש. 

לראשונה במחשבי ThinkPad לנובו ישדכו להם שבבים גרפיים עתירי ביצועים של חברת NVIDIA עם אפשרות לבחירה בין שני דגמי RTX A5000 או RTX Geforce 3080.

חידוש נוסף מגיע מצד קירור המעבד והמחשב לנובו ישתמשו בקירור תרמי שיתבצע באמצעות תא אדים בנוסף לצינורות הקירור המסורתיים. ועוד הוסיפו כניסות נסתרות במקלדת להכנסת אוויר למחשב דבר אשר יעזור בקירור נוסף למעבד ולשבב הגרפי.

ThinkPad P15/P17 Gen 2: יכולות מורחבות

תחנות העבודה P15  ו-P17 הם תחנות העבודה עם הביצועים הכי גבוהים בסדרה. ה-P15 מגיע עם מסך OLED בגודל 15.6 אינטש וברזולציית UHD. 

ה-P17 מציע את שטח העבודה הגדול ביותר בסדרה ומגיע עם מסך בגודל 17.3 אינטש ברזולוציה של UHD או FHD.

תחנות העבודה P15 ו-P17 מאושרים לעבודה בתכנית NVIDIA STUDIO אשר מבטיחה לכל מי שירכוש אותם ביטחון מלא שהתחנות יעבדו בצורה המקסימלית בעיבודי תמונה וודיאו תוך שמירה על אישור ה-ISV ומנהל התקנים מעודכן תמיד של NVIDIA STUDIO.

תחנות העבודה יקבלו גם הן מעבדים של INTEL מדור 11 או XEON ושבב גרפי של NVIDIA RTX Geforce 3080 או RTX A5000.

ThinkVision P34w-20

מסך ThinkVision P34w-20 הקעור (3800R) ישדרג את החוויה הויזואלית לרמת הפרמיום. הוא מספק תמונות חיות במיוחד עם תמיכה של 99% ב-sRGB ועם כיול ברמה של Delta E < 2 ומציע רזולוציית 3440×1440 פיקסלים וזוויות צפייה רחבות במיוחד.

המסך מגיע עם יחס מסך לגוף של 21:9 ומגיעה עם פונקציות של תמונה בתוך תמונה ותמונה ליד תמונה המאפשרות הצגה של מספר תכנים בו זמנית על המסך.

בעל טכנולוגיית הפחתת האור הכחול הגורם לעייפות העיניים ומגיע עם רכזת חיבורים שמתחברת למסך בכבל USB TYPE-C. הרכזת מסוגלת גם לספק חשמל עד 100Whrs.

ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock

ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock החדש מצויד בספק כוח בעוצמה של 300 וואט כך שהמשתמשים זקוקים כעת רק לחיבור אוניברסלי יחיד כדי לספק חשמל בקלות, וכדי להתחבר לתחנות עבודה ניידות תואמות. בנוסף, ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock היא אחת מראשונות תחנות העגינה הכבולות עם AMT של אינטל שמציעה ניהוליות מתקדמת.

שתפו את הכתבה:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

כתבות נוספות

Lenovo Yoga Pro 7-14 , נייד עם מעבד Intel Core Ultra 7 במבחן
Lenovo Yoga Pro 7-14 , נייד עם מעבד Intel Core Ultra 7 במבחן
SteelSeries Arctis Nova 5 – אוזניות גיימינג הושקו בישראל
SteelSeries Arctis Nova 5 – אוזניות גיימינג הושקו בישראל
סמסונג משיקה את סדרת הטלוויזיות החדשה לשנת 2024 בישראל
סמסונג משיקה את סדרת הטלוויזיות החדשה לשנת 2024 בישראל
בנדא וסינולוג'י מציגות: Synology BeeStation – ענן קבצים אישי בבית
בנדא וסינולוג'י מציגות: Synology BeeStation – ענן קבצים אישי בבית
MSI משיקה נייד קל משקל ב-13 אינץ לסטודנט או לנווד הדיגיטלי
MSI משיקה נייד קל משקל ב-13 אינץ לסטודנט או לנווד הדיגיטלי
מאמר : חזון ה-Galaxy AI למכשירי הסמארטפון על פי Samsung
מאמר : חזון ה-Galaxy AI למכשירי הסמארטפון על פי Samsung
סקירה : Samsung Galaxy Fit 3 – שעון ספורט חכם או בעצם צמיד?
סקירה : Samsung Galaxy Fit 3 – שעון ספורט חכם או בעצם צמיד?
previous arrow
next arrow

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.