סדרת ThinkSmart Core של לנובו, המאפשרת שיתוף מודולרי לעבודה היברדית הגיעה לישראל.

אחרי שנחשף במהלך השנה, מכריזה לנובו ישראל על זמינותו בארץ של ThinkSmart Core, פתרון שיתוף המיועד עבור השלב הבא של העבודה ההיברידית. ThinkSmart Core הוא ערכה מודולרית לשימוש בחדרים וחדרי ישיבות, המבוסס על פלטפורמת ה-vPro של אינטל מהדור ה-11 ומציע גמישות ויכולת התאמה לגודל המרחב, ביצועים גבוהים ותכונות אבטחה מקיפות.

ThinkSmart Core הוא פתרון מאושר ומורשה לשימוש עם Teams Rooms של מיקרוסופט, והוא זמין בשתי תצורות:

  • ThinkSmart Core + בקר: ערכה שתוכננה עבור מרחבי עבודה שכבר מצוידים בהתקני אודיו ותצוגה מאושרים לשימוש עם Teams.
  • ThinkSmart Core Full Room Kit: אל התקן המחשוב של ThinkSmart Core והבקר מצטרפים ThinkSmart Cam ו-ThinkSmart Bar המציעים תצוגת וידאו באיכות גבוהה ואודיו עוטף, כמו גם תכונות חכמות לחוויית שיתוף משופרת. ערכה זו תומכת בחדרי ישיבות מגוונים, בחדרי מנהלים ובמשרדים ביתיים, וניתן לשפר אותה עוד יותר עם מיקרופון להנחה על השולחן.

עם העוצמה של מעבדי Core vPro מהדור ה-11 של אינטל ועם 256 גיגה-בייט אחסון מבוסס SSD, התקן המחשוב של ThinkSmart Core מציע פתרון אידיאלי, וניתן למקם אותו באופן דיסקרטי בעזרת ניהול כבלים משולב חכם וכן באמצעות חיבור ה-VESA שלו.

הבקר של ThinkSmart מבוסס על מסך מגע בגודל של 10.1 אינץ', כשהזנת החשמל מבוצעת דרך חיבור USB-C ובאמצעות כבל באורך של 10 מטר. הוא יכול לזהות כשמשתתפים נכנסים לחדר באמצעות חיישני האינפרה-אדום המשולבים בו. המעמד המשולב בו מציע זוויות צפייה של 30 ו-60 מעלות, בעוד שחיבור 3.5 מ"מ מציע חיבור אודיו ישיר.

ערכת ThinkSmart Core מגיעה עם שלוש שנות אחריות Premier ושירותי ערך נוספים של לנובו, כולל רישיון ל-ThinkSmart Manager Premium, ערכת תוכנות של לנובו לניהול IT מרכזי, וכן ל-ThinkSmart Professional Services: Deploy and Maintain.

>> הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של טכנולוגיה ואנשים

זמינות ומחירים –

ThinkSmart core + controller זמין בישראל מהימים הקרובים במחיר החל מ-2700$; ThinkSmart core full room kit זמין בישראל מהימים הקרובים במחיר החל מ-3899$

שתפו את הכתבה:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.