חדשות : חברת Nvidia משחררת עדכוני ביצועים לשלושה כותרים חדשים

 ענקית הטכנולוגיה אנבידיה (NVIDIA) מודיעה על עדכוני DLSS, Reflex ו-Ray Tracing בשלושה כותרים חדשים, המגיעים לשוק בימים הקרובים.

שלושת הכותרים הם : 
Battlefield 2042
Grand Theft Auto: The Trilogy
Bright Memory: Infinite

המשחק הראשון הינו Battlefield 2042, משחק היריות המצופה מבית EA ו-Dice, שיגיע לשוק באופן רשמי ב-19.11. המשחק יזכה לתמיכה בכל אחת מהטכנולוגיות המתקדמות של אנבידיה והן DLSS, NVIDIA Reflex ו-Ray Tracing. כל אחת מטכנולוגיות אלה תעצים את חווית המשחק באופן משמעותי, הודות ליכולות הבינה המלאכותית המתקדמות שמציעים כרטיסי המסך של החברה בסדרות GeForce RTX 20 ו-GeForce RTX 30.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

לצד באטלפילד יגיע עדכון גם לטרילוגיה המחודשת של סדרת GTA האייקונית – Grand Theft Auto: The Trilogy. המשחק יזכה לתמיכה בטכנולוגיית DLSS, שתאפשר העצמה של יכולות המשחק של עד 85% בשימוש עם כרטיסי מסך תומכים על גבי מחשבים אישיים ולפטופים.

בנוסף יזכה הכותר Bright Memory: Infinite לתמיכה ב-DLSS וב-NVIDIA Reflex. יכולות ה-DLSS של המשחק יאפשרו קבלת ביצועים הגבוהים עד פי 2.5 מבלי לאבד מאיכות התמונה, לצד טכנולוגיית NVIDIA Reflex, שתוריד את זמן השיהוי במשחק עד לכדי 49%.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

טכנולוגיית DLSS תאפשר עיבוד תמונה חכם המבוסס על בינה מלאכותית המעצים את ביצועי המשחק באופן ניכר, ללא איבוד מאיכות התמונה.

טכנולוגיית Ray Tracing תאפשר לשחקנים להנות מחוויית תצוגה מציאותית יותר, על ידי עיבוד אור וצל המדמים סצנות מציאותיות בזמן אמת ובאמצעות בינה מלאכותית.

טכנולוגיית NVIDIA Reflex מאפשרת למשחק להנות מזמני שיהוי (Latency) נמוכים במיוחד. טכנולוגיה זו נתמכת גם בשימוש עם כרטיסי מסך בסדרת NVIDIA GeForce GTX.

שתפו את הכתבה:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Lenovo-Tablet-P11-Pro

סקירה : טאבלט Lenovo P11 Pro

שוק הטאבלטים, רווי במוצרים של יצרניות שונות וברמות שונות ומגוונות. שתי היצרניות המובילות את השוק הן סמסונג ואפל. אפל עם ה-אייפד פרו וסמסונג עם ה-Tab

לכתבה המלאה »

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.