חדשות: NVIDIA תומכת מעכשיו ב-DLSS במשחק Red Dead Redemption II

חברת NVIDIA, שחררה היום (ג' 13.7.21) עדכון למשחק המחשב Red Redemption II, המאפשר למשחק לעבוד עם טכנולוגיית ה-DLSS של החברה. 

העדכון של חברת NVIDIA, למשחק Red Redemption II של חברת Rockstar, יאפשר לשחקנים גם בגרסת האופליין וגם בגרסת האונליין להנות מתמיכה בטכנולוגיית ה-DLSS של חברת NVIDIA.

התמיכה בטכנולוגיית ה-DLSS במשחק תתאפשר לכל מי שמחזיק בכרטיסי מסך מסדרת Nvidia Geforce RTX. ותאפשר משחקיות ללא פגיעה בביצועים ברזולוציות גבוהות.

הביצועים השתפרו בעד 45% בזכות השימוש בטכנולוגיית ה-DLSS ברזולוציה של 4K המספקת את כמות הפרטים הגבוהה ביותר במשחק.

קצת על המשחק למי שלא מכיר:

Red Redemption II המשחק הגיע למחשב האישי בשנת 2019 וזכה ב-175 פרסי השנה עם 275 ביקורות אוהדות ברחבי הרשת ונחשב עד היום בעיני רבים למשחק הכי טוב בכל הזמנים. 

בעקבות דרישות הולכות ונשנות מצד שחקנים רבים מחברת Rockstar ומחברת Nvidia לאפשר לשחק במשחק ברזולוציות גבוהות ולהנות מכל הפרטים מהמשחק עתיר הגרפיקה היום נענו בקשותיהם של שחקנים רבים ומעתה יוכלו להנות מטכנולוגיית DLSS במשחק.

בנוסף חברת Nvidia כי מנוע המשחקים UNITY זוכה לעדכון בטא חדש שיאפשר למפתחים עוד בשלב הפיתוח לשלב את טכנולוגיית ה-DLSS במשחקים שלהם ולשחרר משחקים עם תמיכה מלאה בטכנולוגיה מהיום הראשון.

תוצאות שיפור הביצועים עם DLSS במשחק בין כרטיסי Geforce שונים:

שתפו את הכתבה:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.