מנועי המשחקים Unreal Engine ו-Unity מקבלים עדכון חדש מ-Nvidia Studio ויתמכו מעתה ב-RTX

חברת Nvidia השיקה את עדכון חודש יולי לפלטפורמת Nvidia Studio, בעדכון הנוכחי מנועי פיתוח המשחקים Unity ו-Unreal קיבלו יכולות עבודה עם טכנולוגיית ה-RTX של Nvidia, היכולות לעבוד עם הטכנולוגיה ייאפשר למפתחים לקדם את משחקיהם באמצעות טכנולוגיית ה-RTX עוד משלבי פיתוח המשחק ולאפשר חווית משחק טובה יותר לשחקנים.

מנוע המשחק Unity יקבל בעדכון החדש אפשרות לעבוד עם טכנולוגיית DLSS מבית Nvidia אשר מאפשר שיפור ביצועי תמונה במשחק מבלי לאבד את איכותה. 

מנוע המשחק Unreal Engine 4 יקבל עדכון חדש עם פיצ'ר ניסיוני בשם Eye Tracked Foveated Rendering, הפי'צר מאפשר למנוע המשחק לעבד את התמונה באופן המדמה עין אנושית על מנת לשפר את אמינות גרפיקת המשחק ולספק חווית משחק משופרת יותר. השילוב של פיצ'ר זה עם הפיצ'ר Variable Rate Shading שמגיעה עם כרטיסי המסך Geforce RTX יאפשרו ביצועים טובים יותר מבלי לפגוע באיכות התמונה.

סטטיסטיקות ביצועים

שתפו את הכתבה:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Asus Zen-Wifi-XD6

סקירה : ZenWifi XD6 נתב MESH מבית ASUS

בהרבה בתי אב גדולים נוצר צורך ממשי להגדלת טווחי קליטת WIFI של מוצרים הדורשים חיבור לאינטרנט, בייחוד כאשר מוסיפים עוד ועוד מוצרים כאלה שממוקמים באזורים

לכתבה המלאה »

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.