חדשות: אירוע THE FIRST LOOK 2021 של חברת SAMSUNG שהתרחש במסגרת תערוכת CES 2021.

סמסונג FirstLook 2021

חברת SAMSUNG , חרטה על דגלה השנה לצמצם את טביעת האצבע שלה בכל הקשור לפגיעה באיכות הסביבה ולשם כך האריזות עוצבו מחדש ללא תמונות צבעוניות וכך להמנע משימוש מיותר בדיו. בנוסף, קופסאות הקרטון מכילות סימונים מבפנים לחיתוך, על מנת להשתמש בהם ליצירות קרטון ולעזור לסביבה פעם נוספת, על ידי שימוש מחדש בקופסאות הקרטון. ככל הנראה SAMSUNG הולכת בדרכה של APPLE ומכינה את הקרקע לביטול המטענים שמגיעים עם המכשירים הסלולריים שלה השנה.

השלט האקולוגי של סמסונג :

חברת SAMSUNG, הציגה באירוע שלט העשוי מפלסטיק ממוחזר עם פאנל סולארי, שיכול להטעין את השלט באמצעות אור השמש או מהאור שמגיע מהתאורה הביתית. הפאנל הסולארי חוסך את הצורך בחיבור מזהם לחשמל הביתי על מנת לטעון אותו. למרות זאת, ניתן לראות לפי המצגת באירוע שקע מסוג TYPE-C בשלט עצמו. ככל הנראה יאפשר הטענה ישירה משקע החשמל.

מסך ה-NEO QLED :

חברת SAMSUNG, מציגה באירוע את ה-NEO QLED סדרת מסכי היוקרה
של החברה, המבוססת על טכנולוגיית ה-MINI LED והוצג על ידי החברה תחת השם QUANTUM MINI LED. טכנולוגיית ה-MINI LED, מבוססת על על לדים
הקטנים ב 1/40 מהגובה של הלדים הקיימים כיום. גודלם כגרגר חול ובכך מתאפשר הכנסת יותר לדים לשטח המסך. SAMSUNG, טוענת שבזכות טכנולוגיה זו, החברה הצליחה להפחית זליגות אור לרקעים שחורים. בנוסף לטענת החברה הצבע השחור הרבה יותר שחור מבעבר.

סיכום

חברת SAMSUNG, הציגה לנו באירוע ההשקה עד כמה היא מנסה לשמור על איכות הסביבה ולהציג את סדרת מסכי ה-NEO QLED שלהם שעובדים על טכנולוגיית ה-MINI LED. 

שתפו את הכתבה:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.