חברת Western Digital משיקה מותג חדש SanDisk Professional

SanDisk Professional
SanDisk Professional מקור יח"צ WD

חברת Western Digital השיקה אמש (יום ד 26.5) את מותג הפרימיום שלה SanDisk Professional .
המותג מכוון ליוצרי תוכן ולאנשי מקצוע כגון: צלמים, אולפני סרטים ועסקים הזקוקים לניהול תוכן קריטי.מוצרי המותג מגוונים ומודולריים וניתנים להרחבה ולהקטנה בהתאם לצורך העסקי.

מנעד המוצרים ש-Western Digital השיקה תחת המותג מספק מענה הולם הן בביצועים הגבוהים של המותג והן באמינות למגוון רחב של תחומי תעשייה ברחבי העולם.

מידע ותכנים מקצועיים מחייבים פתרונות אחסון אמינים, מהירים ומודלריות בלתי מתפשרת. וכאן נכנס המותג החדש SanDisk Professional לתמונה ומספק את המענה לצרכים האלה בדיוק.

Play Video

חלק ממוצרי SanDisk Professional שהושקו אמש

פרוטפוליו המוצרים שהושקו מתבסס על המוניטין והיכולות של SanDisk לשוק הצרכני ועל G Technology לשוק המקצועי אשר אומצו ככלי אחסון מרכזיים לאנשי התעשייה בהוליווד.

ארסנל המוצרים של SanDisk Professional מכיל 16 פתרונות מודולריים ולהלן חלק מהם:

PRO-CINEMA CFexpress VPG400 :

כרטיס CFexpress מוקשח ברמה מקצועית נועד לעורכי גרפיקה וסרטים הזקוקים לביצועים גבוהים ורצופים בהקלטת וידאו בקצב מינימאלי של 400MB/s על מנת לעמוד בדרישות הניצבות היום בפני עולם הוידאו,השידור,ותעשיית הקולנוע.

הכרטיס החדש צפוי להיות זמין לאספקה בקיץ הקרוב ועלותו החל מ-450 דולר לנפח 256GB.

סדרת קוראי אחסון PRO-READER : 

כוללת ארבעה מכשירי PRO-READER המשלבים ממשק USB-C התומך בעבודה בתקן SuperSpeed USB 10Gbs. הסדרה מתוכננת לעבודה משולבת עם ציוד הצילום, כרטיסי זיכרון ובתקני המדיה העדכניים ביותר, לרבות CFastTM, CFexpress, RED Mini-Mag®, CF, microSDTM ו- SD. עם חיבור מהיר במיוחד של USB-TYPE C במהירות 10GB/s.

הסדרה החדשה של קוראי הכרטיסים תהיה זמינה לרכישה החל מהקיץ הקרוב בעלות של בין 90 ל- 200 דולר (תלות דגם).

PRO-DOCK 4 :

תחנת עגינה המאפשרת חיבור של כל ארבעת קוראי הכרטיסים מסדרת PRO-READER ובכך מסייעת בניהול של כל ארבעת הקוראים ביחידה אחת  לחסכון בזמן ובכסף ומאפשרת הורדת החומרים מהקוראים בו זמנית.

את ה-PRO-DOCK4 ניתן יהיה לרכוש החל מהקיץ הקרוב בעלות של 500 דולר.

"כצלם ויוצר סרטים מקצועי, חיי תלויים באופן שבו אני מבצע את העבודה. אין מקום לטעויות. אני זקוק לציוד המתקדם ביותר והאמין ביותר – שיוכל לפעול בכל שטח. מזה שנים, אני נשען על SanDisk ופתרונות G-Technology, בשל יכולתם לאפשר לי להתמקד ברגע המצולם תוך ביטחון מלא כי היצירתיות שלי לא תופרע, ומבלי לדאוג לשאלה האם הם מסוגלים לעמוד בצרכים הטכניים שלי."

Lucas Gilman, צלם הרפתקאות ויוצר סרטי שטח

"הלקוחות שלנו מבססים את עבודת חייהם על מוצרינו. אנחנו מתכננים ויוצרים פתרונות לכל שלב בתהליך היצירה, תוך הבטחת חוויה מתואמת והרמונית למשתמש – כדי שיוכל לחסוך זמן ולהתמקד ביצירה עצמה. הרחבת משפחת המותגים שלנו עם השקת SanDisk Professional מאפשרת לנו להציע פתרונות מתקדמים לאנשים סביב העולם הנשענים על מיטב הטכנולוגיה הזמינה בכל רגע, לצורך עבודתם המספקת השראה."

Jim Welsh, סגן נשיא בכיר ומנהל עסקי הפתרונות ללקוחות בחברת Western Digital

שתפו את הכתבה:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.