חברת ASUS מכריזה על נייד המשחקים הקל והדק TUF Dash F15 החדש

אסוס Tuf Dash F-15

הנייד הקל עם מסך 15 אינץ', מביא עוצמה, ניידות וסגנון מופשט עבור הקהל הרחב
נקודות מפתח:
  • רזה ומסוגנן: השלדה של 15 אינץ' היא בעובי דקיק של 19.9 מ"מ, והמשקל הוא 2 ק"ג בלבד, והוא עטוף במראה חדש זורם וחלק לראשונה במותג TUF
  • הנייד המהיר ביותר עם מעבד Core מהדור ה-11 של אינטל: ה- Core i7-11375Hהחדש של אינטל, מהדור ה-11 של מעבדי ה-Core, מגיע למהירות של עד 5 גיגה-הרץ כדי להציע ביצועי משחקים ברמת הפרמיום וכדי לנוע במהירות דרך מגוון רחב של מטלות.
  • העוצמה של Ampere: כרטיס גרפי עד GeForce RTX 3070 המאפשר רוויה של תצוגות המציעות קצב ריענון גבוה עד ל-240 הרץ עם מהירות תגובה של 3 אלפיות-השנייה ועם 100% תמיכה ב-sRGB.
  • עוצמה ניידת: עם 16.6 שעות של חיי סוללה, טעינה באמצעות חיבור Type-C, ושלדה שנבנתה לעמידות ברמה צבאית, גיימרים יכולים להישאר מחוברים בכל מקום.
חברת ASUS מכריזה היום על TUF Dash F15, נייד משחקים חדש, דקיק במיוחד עם מסך 15 אינץ'. מחשב זה מייצג יותר ניידות וקלות משקל ואת הכיוון הכללי של סדרת TUF Gaming. הוא נוצר כדי להעצים יותר גיימרים עם היכולת לשחק, לעבוד ולהישאר פרודוקטיביים בכל מקום. הוא משתמש במעבדים המעודנים בדור ה-11 של מעבדי ה-Core של אינטל, עד Core i7-11375H ועד הכרטיס הגרפי GeForce RTX 3070.

חוויות הליבה רבת העוצמה שלו זוכות להשלמה עם תכונות איכותיות במיוחד שבדרך כלל לא מוצאים בנקודות מחיר נגישות – כמו פאנל משחקים ברמת טורנירים עם קצב ריענון של עד 240 הרץ, חיבור Thunderbolt 4 רב צדדי, טכנולוגיית ביטול רעשים דו כיוונית מבוססת בינה מלאכותית, ועוד. גיימרים יכולים להיות פרודוקטיביים למשך זמן ארוך יותר תוך כדי תנועה עם סוללה שמציעה עד 16.6 שעות צפייה בווידאו ועם חיבור טעינה מסוג Type-C שיכול להאריך את חיי הסוללה ממגוון מתאמים וסוללות ניידות. TUF Dash F15 מציע את כל התכונות בללו כשהוא בתוך מארז ססגוני שאינו מקריב מהעמידות ברמה צבאית שהפכה לחותם של סדרת TUF Gaming.

רזה ומסוגנן

ה- Dash F15 החדש קל ודק יותר מניידים סטנדרטיים של TUF Gaming. עם עובי של 19.9 מ"מ בלבד ומשקל של 2 ק"ג הוא עדיין עומד בתקנים הצבאיים MIL-STD-810H. יכולת זו נבדקה בקפדנות כדי לראות שהוא יכול לשרוד כל דבר, החל מסביבות קיצוניות ורטט סביבתי ועד מכות וחבטות בשוגג, והוא אכן מחשב אמין כשיוצאים לדרכים.

מכיוון שהוא מייצג כיוון כל כך חדש עבור המותג TUF Gaming, Dash F15 תוכנן כדי לספק מראה ותחושה יעילים וחדשים. אפשרויות הצבע, ירח לבן ואפור ליקוי חמה, מציעות מקצועיות מאופקת, והן מודגשות באמצעות תאורה אחורית כחולה של המקלדת. הלוגו של TUF עבר ריענון והוא מתהדר במראה מודרני שמזכיר את החוזק של הסדרה, בעוד שהאותיות הדקות על פני המכסה מדגישות את הכיוון שח העיצוב החדש והדק.

הנייד עם מעבדי הדור ה-11 המהירים ביותר של אינטל

עם מעבד מהדור ה-11 של מעבדי ה-Core של אינטל, עד Core i7-11375H, המשתמשים יכולים יותר מאשר רק לשחק. המעבד מגיע עד מהירות 5 גיגה-הרץ מדהימה, שכמעט ותואמת למהירות של המעבדים השולחניים המהירים ביותר, אך במעטפת הספק קטנה בהרבה – עד 35 וואט של הספק מתמשך יציב כאשר הכרטיס הגרפי פעיל ועד 64 וואט כאשר המעבד פועל לבד- וזה מאפשר ביצועים מדהימים במארז דק. הוא מציע גם ארבעה ערוצי PCI Gen 4 המקושרים למעבד כדי להציע רוחב פס גבוה לחיבור כרטיסים גרפיים ייעודיים מעודכנים. Dash F15 הוא המחשב הנייד המהיר ביותר עם מעבדי Core 11 של אינטל שזמין נכון להיום, והוא יכול להאיץ הכל החל ממשחקים והזרמת תוכן ועד לביצוע משימות אינטנסיביות כמו הידור קוד.
אינטל שותפה לחזון של ROG לגבי מחשבים ניידים חזקים דקיקים במיוחד המאפשרים למשתמשים לעבוד ולשחק במקומות רבים יותר. TUF Dash הוא תוצאה של שיתוף פעולה הדוק עם ביצועים מכווננים במדויק המאפשרים למעבד למצות את מלוא הפוטנציאל שלו וגם לשמור על מהירות גבוהה בזמן משחקים.

עם מקום עד 32 גיגה-בייט של זיכרון DDR4-3200 יש מספיק RAM עבור עבודה פרודוקטיבית בריבוי משימות וליצירת תוכן. והכל עולה במהירות גבוהה הודות ל-SSD המחובר לערוץ PCIe שגורם למערכת להרגיש תגובתית יותר. נפח אחסון של עד 1 טרה-בייט עוזר לשמור אוסף מסיבי של משחקים, בעוד שחריץ SSD נוסף מקל על הוספת טרה-בייט לאחסון נוסף עבור קבצי מולטימדיה מסיביים ועוד.

Dash F15 מציג עיצוב קל לשדרוג שמציב את חריץ ה-SO-DIMM ושני חריצי ה-M.2 ממש מאחורי הפאנל התחתון, מוחזקים במקומם באמצעות ברגיי פיליפס סטנדרטיים. בורג מיוחד לפתיחה מהירה דוחף את הפינה התחתונה מהשלדה והלאה כך שקל להיכנס אל מתחת מכסה המנוע במהירות. הווים שמסביב המחזיקים את הקצוות קטנים וחזקים יותר מהמקבילים הרגילים, והם מקלים על הרמת הפאנל מבלי לשרוט את הגוף ובלי צורך בכלים מיוחדים.

העוצמה של Ampere

העוצמה הגרפית מובטחת עם כרטיס גרפי עד GeForce RTX 3070 במהירות שעון של 1,390 מגה-הרץ בהספק של 80 וואט עם ROG Boost, כך שניתן לדחוף קצבי פריימים מסיביים במשחקי הלהיט החדשים ביותר וגם בכותרי eSports פופולריים.
הכרטיס הגרפי החדש הזה בנוי על ארכיטקטורת ה-Ampere המעודכנת ביותר של NVIDIA והוא משלב ליבות CUDA מסורתיות עם ליבות RT מהדור ה-2 וליבות Tensor מהדור ה-3 כדי להאיץ את יכולות המעקב אחר קרניים והבינה המלאכותית. שילוב זה של ליבות מאפשר תאורה ואפקטים מציאותיים במשחקים, והוא גם מאיץ עבודות חישוב אינטנסיביות אחרות כדוגמת לימוד מעמיק של בינה מלאכותית.
מעבד גרפי רב עוצמה מניח ממש בהישג יד קצב פריימים לשנייה שיכול להגיע לשלוש ספרות במשחקים פופולריים, אבל יש צורך גם בתצוגה מהירה כדי להשיג את האפקט המלא. פאנל למשחקים עם קצב ריענון של עד 240 הרץ מציע לגיימרים את היתרון שספורטאי eSports רגילים אליו, עם זמן תגובה של 3 אלפיות השנייה שמפחית את העמעום בזמן תנועה כדי לאפשר מעקב מדויק יותר אחר מטרה מהירה. פאנל ה-IPS ברמה גבוהה הזה מכסה 100% מהספקטרום של sRGB, מרחב הצבעים השכיח ביותר שנמצא בשימוש, והוא מאפשר למשתמשים לשחק, ליצור ולעשות הרבה יותר בצבעים אמיתיים.
צורות אחרות של ה-Dash F15 מציעות תצוגת 144 הרץ שעדיין מספיקה כדי להציע מהירות משחק תחרותית, יותר מכפול מאשר תצוגות הניידים הרגילות. הפאנל שלו שומר על צבעים וניגודיות בטווח גדול מאוד של זוויות צפייה, ואתם יכולים לשבת אפילו מהצד בזמן שאתם משחקים או מזרימים וידאו עם חברים.
תמיכה ב-Active Sync בכל אפשרויות התצוגה מאפשרת משחקיות חלקה במיוחד על ידי סנכרון קצב הרענון של המסך עם זה של הכרטיס הגרפי, וכך מפחית שיהוי, ממזער גמגומים ומבטל קרעים בתצוגה. התצוגה ממוקמת בתוך מסגרת דקיקה בעובי 6.2 מ"מ שממזערת את הסחת הדעת מהפעילות. המסגרת הדקה עוזרת גם לכווץ את המארז, כך שהנייד קומפקטי יותר.

עוצמה ניידת

האפשרות לעבוד בכל מקום גמישה יותר עם חיי סוללה ממושכים. עם עד 16.6 שעות וידאו רציפות גיימרים יכולים להזרים תכנים או לטפל במשימות אחרות מבלי לשבת בקרבת שקע. כאשר יש צורך בטעינה מלאה, טכנולוגיית טעינה מהירה חדשה מטעינה את הסוללה מ -0% ל -50% תוך פחות מ-30 דקות. ניתן להאריך את חיי הסוללה עוד יותר עם תמיכה בטעינה באמצעות חיבור Type-C שיכולה לשמש לטעינה באמצעות מטענים וסוללות ניידות מתאימים.

המחשב תומך במטעני Type-C עד 100 וואט, וזה אומר שהמשתמשים יכולים להקל על המשקל בזמן נסיעה ולהשאיר את מטען ה-AC הסטנדרטי למשחקים או למשימות אינטנסיביות אחרות הדורשות ביצועים מלאים. חיבור ה-Type-C עובד עם Thunderbolt 4 ו-USB4, כך שהוא יכול להתחבר לדור האחרון של התקני הפרמיום.

Thunderbolt 4 מאפשר למשתמשים לחבר תחנת עגינה בכדי לבנות מערך עבור שולחן עבודה או כדי לחבר כרטיס גרפי חיצוני כדי לשפר את ביצועי המשחק ואת הכוח הגרפי הכולל לפי הצורך. Dash F15 מצויד במגוון רחב של יציאות נוספות והוא מציע גמישות למשתמשים עבור כל מצב עבודה.

שלושה חיבורי USB 3.2 Type-A מאפשרים חיבור ציוד היקפי חיוני כמו פד משחק, עכבר ואחסון חיצוני. באמצעות HDMI 2.0b ניתן לחבר מגוון רחב של צגים ברזולוציות עד 4K. חיבור ה-Type-C תומך גם ב-DisplayPort 1.4, מה שמקל על חיבור תצוגה משנית. ההתחברות לאינטרנט קלה יותר באמצעות WiFi 6 מהיר ביותר (802.11ax). קשה לנצח את הנוחות של רשת אלחוטית, אך בחיבור קווי השיהוי נמוך יותר לטובת משחקים מרובי משתתפים רציניים, כך שכללנו גם חיבור לרשת אתרנט'.

קירור מקיף

קירור מתקדם מאפשר ל-Dash F15 לעבוד עם מעבדי השורה העליונה גם בתוך גוף דק במיוחד. מפזר חום משמעותי וחמישה צינורות הולכת חום מנחושת מובילים אנרגיה תרמית מהמעבד, הכרטיס הגרפי זיכרונות התצוגה ומה-VRM לארבעה מפזרי חום, שכל אחד מהם עמוס בלהבים דקים שממקסמים את שטח הפנים כדי לעזור להיפטר מהחום וממזערים את ההתנגדות לזרימת האוויר.
מאווררים כפולים מזרימים אוויר דרך ארבעה שקעים המפזרים את החום מהר יותר ועם פחות רעש מאשר בעיצובים דקים במיוחד טיפוסיים. מאווררי ה-n-Blade עוצבו במיוחד בכדי להזיז יותר אוויר. הם מיוצרים מפולימר קריסטל נוזלי מיוחד שמשאיר מספיק מקום לשילוב 83 להבים בכל מאוורר, ועדיין להבטיח שכל להב יהיה מספיק חזק כדי להחזיק מעמד גם בסל"ד גבוה. צפיפות להבים כה גבוהה פירושה שכל מאוורר יכול למשוך ולדחוף יותר אוויר בכל סיבוב, ולקרר רכיבים מהר יותר. עם טכנולוגיית 0dB המאווררים נכבים לחלוטין כאשר טמפרטורות המעבד והכרטיס הגרפי יורדות אל מתחת ל-50 מעלות צלזיוס במצב ההפעלה השקט. זה הופך את הקירור לשקט באמת בעומסי עבודה קלים.
מודול הקירור תומך בניקוי עצמי כדי לשמור על יציבות וביצועים לטווח הארוך על ידי מניעת הצטברות אבק ברכיבים קריטיים כמו להבי המאווררים ומסנני הקירור. ערוצי מניעת אבק מעודכנים קצרים יותר יוצרים מקום רב יותר לזרימת האוויר סביב המאוורר, ובכל זאת מפנים חלקיקי אבק הרחק מהחומרה החשובה. המשתמשים יכולים לשלוט במדויק יותר ב-Dash F15 עם פרופילי תרחיש אותם ניתן להגדיר כך שיעברו בצורה חלקה בין שלושה מצבי הפעלה המערבבים הגדרות קירור וביצועים שונים.
מצב הטורבו מספק ביצועים ומהירויות מאוורר מרביים כשיש צורך במשימות אינטנסיביות, בעוד מצב הביצועים מייעל את האיזון בין מהירות ואקוסטיקה כדי לספק את חוויית המשחק הטובה ביותר. המצב השקט מפחית כוח ורעש עבור עומסי עבודה קלים יותר כמו גלישה באינטרנט והזרמת וידאו. ניתן להגדיר פרופילי תרחישים שיופעלו באופן אוטומטי עם הפעלת יישומים ומשחקים מוגדרים, והם יכולים לשנות במקביל הגדרות מערכת נוספות, כמו פרופיל התצוגה וההתנהגות של מקש ה-Windows.

קול באיכות פרמיום

Dash F15 מציע מגוון של תכונות פרמיום המשפרות את חוויית המשתמש היומיומית שלו במשחקים, בידור ועוד.
השיחה הקולית כעת צלולה יותר בזכות הטכנולוגיה החדשה לביטול רעש דו-כיווני המבוססת על בינה מלאכותית. טכנולוגיה מתקדמת זו מסירה מגוון רחב של רעשי רקע לא רצויים משמע הקלט והפלט כאחד, מה שאומר שקולו של המשתמש והשמע הנכנס נקיים מהפרעות. טכנולוגיה זו תומכת בכל מכשיר קלט, וניתן להחיל ולהתאים הגדרות לביטול רעשים עבור יישומים ספציפיים, כך שניתן לסנן צלילים לא רצויים משיחה קולית מבלי להשפיע לרעה על יישומי שמע או מוזיקה במשחק. והטוב מכל, טכנולוגיה זו פועלת במעבד בלבד, כך שהכרטיס הגרפי יכול למקד את כל המשאבים במיטוב ביצועי המשחקים.

עיצוב המקלדת החדש שומר שהרעש בזמן הקלדה יהיה מתחת ל-30dB. ניתן לספק פקודות באופן חופשי ודיסקרטי, ולא משנה היכן המשתמשים רוצים לשחק. העיצוב בסגנון שולחן העבודה מותאם במיוחד למשחקים, עם ארבעה מקשי קיצור ייעודיים המאפשרים גישה מהירה לתכונות חיוניות כמו עוצמת קול, השתקת מיקרופון והגדרות של Armoury Crate. מקשי פונקציה מופרדים לקבוצות הרגילות כדי להפוך את קיצורי הדרך לאינטואיטיביים יותר, בעוד מקשי החיצים ממוקמים קצת בנפרד כדי לאפשר ניווט ללא מאמץ. למתגי המקלדת השקטים יש מרחק ירידה של 1.7 מ"מ שעוזר להפוך את ההקלדה לנוחה יותר.
חוויות הבידור עוטפות עוד יותר את המשתמש עם טכנולוגיית DTS: X Ultra המביאה סאונד ווירטואלי ברמה של 7.1 ערוצים לאוזניות או לרמקולים. המשתמשים יכולים לבחור בין הגדרות מובנות מראש מובנות עבור משחקים, סרטים ושידורי ספורט או לנסות למצוא את הכוונון שלהם עם האקולייזר המוצע.

תצורות ומפרטים טכניים

מעבד –
11th Gen Intel Core i7-11375H
11th Gen Intel Core i7-11370H
11th Gen Intel Core i7-11300H
———————————-
גרפיקה –
NVIDIA GeForce RTX 3070 עם 8 גיגה-בייט זיכרון תצוגה GDDR6
NVIDIA GeForce RTX 3060 עם 6 גיגה-בייט זיכרון תצוגה GDDR6
———————————-
מערכת הפעלה –
Windows 10 Home
Windows 10 Pro
———————————-
תצוגה –
15.6 אינץ' פאנל IPS ברזולוציית (FHD (1920×1080, קצב ריענון 240 הרץ וזמן תגובה 3 אלפיות השנייה 100% תמיכה ב-sRGB, תמיכה ב-Adaptive-Sync.
15.6 אינץ' ברזולוציית FHD (1920×1080), קצב ריענון 144 הרץ.
15.6 אינץ' ברזולוציית FHD (1920×1080), קצב ריענון 60 הרץ.
———————————-
זכרון –
עד 16 גיגה-בייט זיכרון SDRAM DDR4 במהירות 3,200 מגה-הרץ על הלוח וכן חריץ SODIMM יחיד שתומך בעד 32 גיגה-בייט.
———————————-
אחסון –
2 X חריץ SSD M.2 (NVMe, PCIe), PCIe 3.0 x 4 עם 512 גיגה-בייט/1 טרה-בייט.
———————————-
מקלדת –
צ'יקליט עם תאורה אחורית, 4 מקשים חמים, ירידה לאורך 1.7 מ"מ.
———————————-
אודיו –
2 רמקולים
DTSX: Ultra
ביטול רעשים דו כיווני מבוסס בינה מלאכותית
———————————–
wifi/bluetooth –
(WiFi 6 (8021.11ax
Bluetooth 5.0
———————————–
יציאות וחיבורים –
Thunderbolt 4 X 1 (תמיכה ב-USB 4.0, DP 1.4a, PD 3.0)
USB 3.2 Gen1 Type-A X3
HDMI 2.0 X 1
1 X חיבור אודיו 3.5 מ"מ
1 RJ-45 X לרשת מקומית
1 X מנעול Kensington
———————————–
סוללה –
76 וואט/שעה
———————————–
ספק כח –
מתאם כוח 200 וואט
תמיכה ב-Power Delivery 3.0 עד 100 וואט
———————————–
גודל\משקל –
360 x 252 x 19.9 מ"מ
2 ק"ג
———————————–

גלריית תמונות:

שתפו את הכתבה:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

כתבות נוספות

חדשות : Cyfox חשפה גל מתקפות חדשות באמצעות נוזקת BibiWiper
חדשות : Cyfox חשפה גל מתקפות חדשות באמצעות נוזקת BibiWiper
סקירה : Lenovo Legion Y34wz-30 – מסך קעור בגודל 34 אינטש
סקירה : Lenovo Legion Y34wz-30 – מסך קעור בגודל 34 אינטש
חדשות : סמסונג תחשוף בתערוכת MWC את חזון הגלקסי AI ואת ה-Galaxy Ring
חדשות : סמסונג תחשוף בתערוכת MWC את חזון הגלקסי AI ואת ה-Galaxy Ring
סייבר : Cyfox מדווחת : רשויות האכיפה תפסו שרתים של קבוצת הכופר LockBit
סייבר : Cyfox מדווחת : רשויות האכיפה תפסו שרתים של קבוצת הכופר LockBit
השקה : AOC משיקה מסכים חדשים בסדרת ה-B3
השקה : AOC משיקה מסכים חדשים בסדרת ה-B3
סייבר : Hp Wolf Security – תקיפות סייבר באמצעות הקלקה על פרסומות
סייבר : Hp Wolf Security – תקיפות סייבר באמצעות הקלקה על פרסומות
סקירה : ThinkPad X1 Fold 16 – נייד מתקפל ומסקרן במיוחד
סקירה : ThinkPad X1 Fold 16 – נייד מתקפל ומסקרן במיוחד
previous arrow
next arrow

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.