ניידי המשחק החדשים של ROG Strix מציגים את התצוגה המהירה ביותר למחשב נייד

ניידי המשחקים החדשים של אסוס מסדרת ROG STRIX

פאנל בקצב ריענון של 360 הרץ וזמן תגובה של 3 אלפיות השנייה עם הגב שמספקים שבבי הגרפיקה של NVIDIA ומעבדי ה-Ryzen של AMD כדי להביא ביצועים עילאיים ל-eSports

נקודות מפתח:

 • תצוגת המחשב הנייד המהירה ביותר בעולם: ROG Strix SCAR 17 מציע קצב ריענון עד 360 הרץ וזמן תגובה של 3 אלפיות השנייה כדי להעביר חווית eSports ללא פשרות
 • השבבים החדשים ביותר של NVIDIA ומעבדי Ryzen של AMD: מעבד גרפי עד GeForce RTX 3080 ומעבד Ryzen 9 5900HX נייד של AMD שדוחפים את הביצועים אל הרמה הבאה
 • מקלדת אופטית מכנית: יישום ראשון בסדרת Strix SCAR, משלבת תגובה מהירה עם עמידות גבוהה
 • ניידות משופרת: סוללה שגודלה כ-7% פחות המציעה נפח עבודה גבוה יותר של 90 וואט/שעה עם תמיכה בטעינה מהירה ובחיבורי Type-C שמספקים 100 וואט
 • ה-ROG Strix G15/G17: ניידי משחקים מסוגננים חדשים שנגישים לכל השחקנים, ומשלבים את הטכנולוגיות החדשות של ROG ומציעים אפשרויות לצבעים מרתקים


חברת ASUS מכריזה היום על תוספת של ניידי משחקים חדשים ברמת הפרמיום תחת המותג Republic of Gamers. המחשבים החדשים, ROG Strix SCAR 15 ו-ROG Strix SCAR 17, תוכננו מהבסיס לספק לשחקני eSports חוויה בלתי מתפשרת בטורנירים תחרותיים.

מחשב הדגל Scar 17 משלב את החידושים המעודכנים ביותר כדי לאפשר למקצועני ה-eSports התובעניים להישאר ברמת המשחק הגבוהה ביותר. הוא מציג את תצוגת המחשב הנייד המהירה ביותר בעולם, עם קצב ריענון של 360 הרץ וזמן תגובה של 3 אלפיות השנייה, והוא מניע זאת באמצעות כרטיס גרפי מסדרת ה-GeForce RTX 30 ומעבד נייד מסדרת Ryzen 5000, שעוזרים לחומרה למצות את הפוטנציאל המלא שלה עם מאווררים שעברו עיצוב רדיקלי מחדש ושדרוגי קירור נוספים.

Strix Scar 15 ו-17 מיישמים שניהם את המקלדת המכנית אופטית הראשונה במחשבי Strix, המספקת שילוב של תגובה מהירה ועמידות גבוהה. יחס מסך לגוף גבוה יותר מביא את השחקן קרוב יותר אל הפעילות, בעוד שסוללה חזקה יותר התופסת פחות מקום, עם תמיכה בטעינה באמצעות מחבר Type-C, מאפשרת ניידות מרבי. ארבעה רמקולים, בגיבוי טכנולוגיית Dolby Atmos, מספקים חוויית אודיו עוטפת יותר, ותהליכי ביטול רעשים דו-כיווניים מבוססי בינה מלאכותית מאפשרים לבצע שיחות בקול צלול כבדולח.

העיצובים החדשים משפרים את הצורה והתפקוד בסדרת Strix SCAR החדשה, ומציגים סגנון נועז בהשראת ציוד אתלטי. האסתטיקה כוללת חומרים שקופים, הדגשים בשלדה הניתנים להתאמה ושדרוגי תאורה המאפשרים התאמה אישית נרחבת.

בנוסף הכריזה היום ASUS על ROG Strix G15 ו-ROG Strix G17 המשלבים את ה-DNA של ניידי ה-ROG החדשים בעיצובים מסוגננים הזמינים לכל הגיימרים. מערכות אלו משלימות את משפחת ROG Strix 2021 שהונדסה כדי לשפר את החוויה של הגיימרים היום יומיים וכדי להעניק לשחקני eSports רציניים האת היתרון לו הם זקוקים כדי להצליח.

עבור שחקני eSports המתנה של רגע קצרצר עלולה להעמיד את הניצחון מחוץ להישג ידם. זו הסיבה ש-ASUS הובילה ב-ROG תהליך של אימוץ קצב ריענון גבוה בניידים למשחקים, והיא ממשיכה לפרוץ את הגבולות של טכנולוגיית הפאנלים. Strix SCAR 17 מציג את מסך המחשב הנייד המהיר בעולם, פאנל IPS בגודל 17.3 אינץ' המשלב רזולוציית FHD עם קצב ריענון של 360 הרץ וזמן תגובה של 3 אלפיות השנייה. בהשוואה לתקן של 240 הרץ המקובל בטורנירים, קצב ריענון של 360 הרץ מפחית את ההשהיה בין פריימים חדשים ב-33%.

Strix SCAR 15 הקטן יותר מגיע עם מסך 15.6 אינץ' עם קצב ריענון של 300 הרץ וזמן תגובה של 3 אלפיות השנייה. עבור גיימרים המבקשים זרימה מהירה אך עם פירוט רב יותר, SCAR 15 ו-17 זמינים גם עם פאנלים חדשים ברזולוציית WQHD המציעים קצב ריענון של 165 הרץ וזמן תגובה של 3 אלפיות השנייה. הרזולוציה הגבוהה יותר במסכים אלה, בשיעור של 2560×1440 פיקסלים, הופכת לסוחפת יותר עם תמיכה במרחב הצבעים הקולנועי DCI-P3.

בראשונה ב-Strix, טכנולוגיית Adaptive-Sync הייתה לתקנית בכל הסדרה. היא מסנכרנת את קצב הרענון של התצוגה עם קצב הפריימים של המעבד הגרפי כדי למנוע קריעות תצוגה, כדי למזער גמגומים וכדי להפחית את שיהוי הקלט.

המעבדים המעודכנים של NVIDIA ו-AMD

הניידים בסדרת Strix SCAR 2021 מרווים את צימאונן של התצוגות בקצב הריענון הגבוה עם העוצמה המשולבת של השבב הגרפי GeForce RTX 3080 ושל המעבד Ryzen 9 5900HX של AMD. GeForce RTX 3080, המבוסס על ארכיטקטורת ה-Ampere החדשה של NVIDIA, פועל במהירות 1645 מגה-הרץ וצורך 115 וואט עם ROG Boost, כש-15 וואט נוספים זמינים באמצעות Dynamic Boost.

הוא כולל מעבדי הזרמה חדשים עם ליבות RT דור 2 וליבות Tensor דור 3 כדי לאפשר את גרפיקת מעקב הקרניים המציאותית ביותר וכן להציע יכולות בינה מלאכותית מתקדמות. שיפורים אלו מאפשרים תמונות מציאותיות מתמיד תוך דחיפת קצב הפריימים לגבהים חדשים. הוא מגיע עם תמיכה בטכנולוגיית Reflex NVIDIA המקטינה את השיהוי במשחקים מרובי-משתתפים נבחרים, וגם באפקטים של NVIDIA Broadcast המוסיפים ליטוש מיידי להזרמת משחקים בשידור חי.

המעבד הנייד Ryzen 9 5900HX של AMD מכיל 8 ליבות עם תמיכה ב-16 ליבות לוגיות כדי להתמודד בעוצמה בריבוי משימות תובעניות כמו משחק בליווי הזרמה, הקלטה וכן יצירת קשר עם הקהל. ארכיטקטורת Zen 3 החדשה משפרת את הביצועים בכל מחזור שעון הודות לשיהוי נמוך יותר בעת הגישה לזיכרון המטמון לעומת הדור הקודם, וכן התאמות רבות אחרות. הקירור החסון ואספקת הכוח של ROG מאפשרים ל-5900HX ברמת כוח מתמשכת של 54 וואט בזמן שהמעבד הגרפי עובד, וברמה של 80 וואט כשהוא עצמאי. המעבד אינו נעול, כך שמשתמשים יכולים לנסות להגיע למהירויות גבוהות יותר עם המהרה.

בתצורות העליונות שלהם, SCAR 15 ו-17 זמינים עם 64 גיגה-בייט זיכרון RAM מסוג DDR4-3200 ושני כונני SSD בנפח 1 טרה-בייט במערך RAID 01. כל NVMe SSD נהנה מארבעה ערוצי PCIe בפס רחב ישירות מהמעבד, כך שקצבי העברת הנתונים של RAID 0 יכולים להגיע עד 7,000 מגה-ביט/לשנייה. הזיכרון והאחסון ניתנים לשדרוג עם עיצוב שמאפשר לעשות זאת בקלות ועם ברגים שנפתחים בלחיצה ומאפשרים גישה מהירה לשתי תושבות ה-SO-DIMM בלוח ושל שני חריצי ה-M.2.

מקלדת מכנית אופטית

מקלדות רגילות למחשבים ניידים דוחפות ממברנות מוליכות יחד כדי לזהות הקשות. גישה חשמלית זו יוצרת רעשי אות רבים במגע, ודורשת עיכוב ניתוק של 5 אלפיות השנייה בכדי להבטיח דיוק. כל עיכוב ב-eSports יכול להיות משמעותי, ולכן המתגים המכניים האופטיים החדשים בסדרת Strix SCAR 2021 מופעלים במקום זאת באמצעות קרן לייזר אינפרה-אדום מדויקת, מבטלים את עיכוב החזרה ומקטינים את זמן התגובה ל-0.2 אלפיות השנייה בלבד.

המנגנון האופטי גם עמיד הרבה יותר מחלופות סטנדרטיות, והוא מאריך את חיי המתגים ל-100 מיליון לחיצות. 
לכל מקש יש מרחק ירידה ארוך של 1.9 מ"מ כדי לשפר את התחושה הכללית, בעוד שבחלק העליון שלהם יש עקומה קלה ששומרת על מרכוז אצבעות המשתמשים.

הפריסה הזו נוצרה בהשראת מקלדות שולחניות וכוללת מקשי קיצור ייעודיים המאפשרים נגישות מהירה לפעולות חיוניות כמו שליטה בעוצמת הקול, השתקת מיקרופון ועוד. טכנולוגיית CoolZone של ROG ממקמת באופן אסטרטגי פתחי אוורור סביב מקשי ה-WASD, שומרת על קרירות אצבעות המשתמשים ומורידה את טמפרטורות השטח בעד 14% בהשוואה לניידים אחרים. 

הניידים החדשים בסדרת Strix מציגים גם משטח שליטה משופר, עם שטח פעיל הגדול ב-85% מזה של השנה שעברה. זהו משטח זכוכית בגימור מט, המשלב חלקלקות ודיוק כדי להעניק למשתמשים שליטה רבה יותר. בלחיצה קלה המשטח הופך למקלדת נומרית מוארת להכנסת נתונים אינטואיטיבית יותר בדגמי ה-15.6 אינץ' שצרים מדי מכדי להתאים גם לשילוב מקלדת נומרית ייעודית.

ניידות משופרת

סדרות 2021 של ROG Strix ו-Strix G קטנות בכ-7% לעומת הדגמים משנה שעברה, ולכן קל יותר לשאת את המחשבים ממקום למקום. סוללת ה-90 וואט/שעה שלהם מציעה תכולה גבוהה יותר ומאפשרת להיות מנותקים מהחשמל זמן ממושך מתמיד:
עד 12.2 שעות של גלישה באינטרנט עבור Strix SCAR ועד 12.4 שעות עבור Strix G.

הניידות משופרת אף יותר עם תמיכה בטעינה מהירה המאפשרת לסוללה להגיע ל-50% ב-33 דקות בלבד. טעינה מהירה נתמכת גם באמצעות חיבור USB Type-C עם מטעני 100 וואט וסוללות ניידות מתאימות. התמיכה בטעינה באמצעות Type-C חדשה בסדרת ה-Strix השנה, והיא מעניקה למשתמשים גמישות רבה יותר כשהם בדרכים.

עיצוב מחדש אתלטי

סדרות Strix SCAR ו-Strix G עבור 2021 מציגות מראה ייחודי בהשראת הלבשה אתלטית. העיצוב המחודש משפר את האסתטיקה והתפקודיות אך ללא ספק ממשיך להיראות Strix.
הגודל של השלדה הקומפקטית קטנו בכ-7% בהשוואה לדגמי השנה שעברה, בין השאר בגלל מסגרות דקות יותר. עם 4.5 מ"מ לאורך החלק העליון והצדדים, המסגרת הדקה יותר מגדילה את יחס המסך לגוף מ- 80% עד 85%, משפרת את הניידות ושמה את השחקנים קרוב יותר לפעולה.

בסדרת Strix SCAR מכסה האלומיניום נחתך בעיצוב מטריצה נקודתית מנצנצת שנוצר בעזרת גלוון מדויק. מרקם בעל מגע רך מאפשר לכף היד לנוח בנוחות, וטיפול שקוף למקלדת מאשר לראות את החומרה בפנים. מתחת לגוף, רגלי גומי גדולות יותר מדמות נעלי ריצה כדי למטב ככל האפשר את היציבות והאחיזה.

Armor Caps ניתנים להתאמה מוסיפים רמה חדשה של התאמה אישית, ומאפשרים למשתמשים לשנות את המארז עצמו. הניידים מגיעים עם מכסי ציר בצבעי גומי אפור, שחור שקוף וכסף מנצנץ והם ניתנים להחלפה במהירות. ASUS מספקת את קובץ המקור עבור מדפסות תלת ממד כדי לאפשר למשתמשים ליצור מכסים בהתאמה אישית מוחלטת.

תאורת ה-RGB הודרה מחדש עם פס תאורה בצפיפות גבוהה יותר הזוהר סביב הקצה הקדמי של מארז ה-Strix החדש. ב-SCAR הוא משלים רצועת מלווה חדשה מתחת למסך ואת הלוגו ROG שזוהר על המכסה. בנוסף המקלדת מאפשרת שליטה מלאה בכל מקש כדי שהמשתמשים יוכלו להדגיש פקודות קריטיות למשחקים שונים. כל הבלטות ה-RGB ניתנות להתאמה אישית מלאה, ובאמצעות Aura Sync קל יותר לסנכרן צבעים ואפקטים עם ציוד היקפי תואם.

טכנולוגיית Keystone II הייחודית של ROG חזרה למשפחת Strix SCAR החדשה. מפתח פיזי זה משתלב בצד השלדה כדי להפעיל קולות ואנימציות מקלדת חדשות. הוא יכול לבצע מגוון פונקציות, החל מהרצת משחקים ועד בחירת מצבי הפעלה שונים ועד לשחזור העדפות הקשורות למזהה ה-ROG של המשתמש. ניתן אף להגדיר אותו כך שיפתח Shadow Drive סודי.

למרות שהיא קומפקטית מתמיד, סדרת Strix החדשה כוללת מבחר מלא של חיבורים שמוקמו באופן אסטרטגי כדי להבטיח מערך משחקים מסודר. בחלק האחורי יש מספיק יציאות להפעלת שולחן עבודה מרובה צגים כך שכל הכבלים לא יפריעו, כולל כבלי החשמל הראשיים, כבל ה-HDMI, כבל הרשת, חיבור USB Type-A וכן חיבורי USB Type-C עם תמיכה ב-DisplayPort. שתי יציאות USB נוספות ממוקמות בצד שמאל יחד עם שקע האודיו, ומונעות מהכבלים הנוספים להפריע לאלו המשתמשים בעכבר ביד ימין. רשת Wi-Fi 6 תומכת ברוחב פס מרבי עם ממשק אלחוטי עד 2.4 גיגה-הרץ ברשתות תואמות, בתוספת ניהול תעבורה חכם יותר המאפשר שיהוי נמוך יותר בזכות יעילות גבוהה יותר.

טכנולוגיית קירור חדשה

מערכת הקירור המעודכנת בסדרות Strix SCAR ו-Strix G החדשות עוזרת להוציא ביצועי שיא מהמעבדים תוך הורדת רמת הרעש ב-3 דציבלים בהשוואה לדגמי השנה שעברה. השדרוגים מתחילים ביישום ההמוני הראשון של מתכת נוזלית במעבדי הניידים של AMD.

מתכת נוזלית מוליכה חום מהמעבד ביעילות רבה יותר מאשר תרכובות תרמיות מסורתיות, מה שמאפשר להגדיל את התקורה התרמית. בדרך כלל הם מיושמים בעבודה ידנית, אך ASUS פיתחה עבור ROG תהליך קנייני הצובע מתכת נוזלית בדיוק רובוטי. לקראת 2021, החברה התגברה על האתגר הייחודי של החלת מתכת נוזלית למעבדי AMD, והוסיפה תרכובת בידוד המגנה על הרכיבים הצמודים למשטח המעבד.

המודול התרמי המשודרג מתעל מהמעבד, השבב הגרפי והזיכרונות הגרפיים ומווסת המתח עם מפזר חום מורחב ועד שישה צינורות הובלת חום, תוך הפצה מרבית כדי לשמור על מהירויות שעון גבוהות יותר. האנרגיה התרמית זורמת לאורך ארבעה מובילי חום עם להבי נחושת דקיקים במיוחד בעובי 0.1 מ"מ המספקים שטח פנים גדול יותר והתנגדות אוויר נמוכה יותר. ארבעה שקעי מאוורר באגפים דוחפים כלל שניתן את זרימת האוויר אל מחוץ למערכת.
מאווררי Arc Flow של ROG משפרים את זרימת האוויר בשיעור של עד 35% עבור המעבד ועד 21% עבור השבב הגרפי, אך ללא עלייה ברעש. העיצוב החדש מסובב 84 להבים המכוסים בקצוות מיוחדים העוקבות אחר דפוס אווירודינמי גלי כדי למנוע יצירת מערבולות אוויר. כל אחד מהלהבים חודד עד עובי 0.2 מ"מ בלבד בבסיס כדי להזיז יותר אוויר, והם עשויים מפולימר גביש נוזלי חזק מספיק כדי לשמור על המבנה גם במהירות גבוהה.

כדי להגביר עוד יותר את זרימת האוויר סדרת Strix החדשה משתמשת במערכת קירור משופרת שמבצעת ניקוי עצמי. הצטברות אבק על צינורות הקירור והמאווררים פוגעת עם הזמן ביעילות הקירור, ולכן חלקיקים מנותבים אל מחוץ למארז כדי להבטיח ביצועים אמינים לאורך זמן. ערוצים למניעת אבק קצרים יותר בדגמים האחרונים מפנים את הדרך לזרימת אוויר גבוהה יותר ב-15% ועדיין מונעים הצטברות מזיקה.

ניתן לבצע התאמה בין קירור וביצועים באמצעות פרופילים מונעי תרחישי מצבי ביצועים וטורבו מספקים ביצועים גבוהים יותר עבור משחקי ספורט תובעניים, ואילו המצב השקט מוריד את רמות הרעש עבור עומסי עבודה קלים יותר. בעת שימוש בטכנולוגיית 0dB המאווררים כבים לחלוטין כאשר טמפרטורות המעבד והשבב הגרפי יורדות אל מתחת 60 מעלות צלזיוס במצב שקט. יכולת זו הופכת את הקירור לשקט באמת בעומסי עבודה קלים.
פרופילי תרחיש יכולים לשנות הגדרות מערכת אחרות, כמו השבתת מפתח Windows והחלפת אפקטים של תאורת RGB. משתמשים יכולים גם להחליף מצבי תפעול על ידי שימוש בקיצור מקשים נוח.

אודיו שעוטף יותר

סדרת Strix SCAR החדשה מציעה מערך רמקולים מרובע. שני טוויטרים יורים את הקול מאחורי המקלדת, בעוד שני וופרים מסוג Smart Amp מקפיצים תדרים נמוכים מפני השטח שמתחת לנייד. יחד, ארבעת הרמקולים הללו מייצרים צליל עשיר בעוצמת קול גדולה פי 2.8, בס חזק יותר פי 3, וטווח דינמי גדול פי 3 בהשוואה לערכות מתחרות. הם עברו כוונון באמצעות טכנולוגיית Dolby Atmos כדי לספק נוף סאונד רב ממדי עם פרטים מדהימים. Atmos יכולה גם ליצור צליל היקפי וירטואלי משכנע לאוזניות סטריאו.

כדי שהתקשורת בין הצוותים במשחק תהיה ברורה יותר, טכנולוגיית ביטול רעשים מבוססת בינה מלאכותית בסדרות Strix SCAR ו-Strix G החדשות מבטלת עד 95% מרעשי הרקע בכניסת וביציאת הקול. אלגוריתם זה פותח באמצעות רשת עצבית עמוקה כדי לספק דיוק גבוה במיוחד, ניתן להחיל אלגוריתם זה לכל מיקרופון ולהגדירו על בסיס יישום, כך שמשתמשים יוכלו למקד זאת לתוכנת השיחה המיידית תוך שמירה על הקולות בתוך המשחק. תהליכי הסינון הדו כיווני מאפשרים למשתמשים לשמוע טוב יותר את חבריהם לקבוצה. ומכיוון שביטול הרעשים פועל במעבד, השבב הגרפי חופשי כדי להגיע לקצבי פריימים גבוהים יותר.

Rog Strix G15/G17

עבור גיימרים שרוצים מחשב נייד מסוגנן וחזק, אך אינם שחקני eSports רציניים, ROG Strix G15 ו-G17 החדשים מנגישים יותר את טכנולוגיות הליבה והחוויה של ROG.

ניידים אלו, עם מסכי 15.6 ו-17.3 אינץ', מציגים עיצוב שמזכיר את שלדת ה-SCAR החדשה אך עם כמה מאפיינים ייחודיים. גרסת השחור המקורי והאפור המאפיל מציגות שתיהן עיצוב מטריצת נקודות אלכסונית לאורך המכסה והמקלדת, ואילו המהדורה האחרונה של Electro Punk מציעה אסתטיקה של פאזל מקודד בהשראת ספרי קומיקס ועם הטעמה ורודה מנצנצת על הציר.

הביצועים שלהם מתחרים באלו של סדרת ה-SCAR, עם תצורה עליונה שמציעה את המעבד Ryzen 9 5900HX ואת כרטיס התצוגה GeForce RTX 3070 יחד עם 32 גיגה-בייט זיכרון ועד 1 טרה-בייט אחסון מבוסס SSD. כמו ב-SCAR, המעבד יכול לרוץ בהספק של 80 וואט באופן יציב וברמה של 54 וואט אם הכרטיס הגרפי נמצא בשימוש, והמהרה יכולה לשחרר מהירויות גבוהות אף יותר.

אפשרויות התצוגה כוללות בחירה בין פאנל FHD זורם עם קצב ריענון של 300 הרץ ומהירות תגובה של 3 אלפיות השנייה, או מסך WQHD חד במיוחד בקצב ריענון של 165 הרץ ואותו זמן תגובה עם תמיכה במרחב צבעים גדול יותר. צמד רמקולים מספר צלילים עשירים עם עוצמת קול גדולה פי 2.8 ובס חזק יותר פי 3 מאשר בדור הקודם. וטכנולוגיית ביטול רעשים מבוססת בינה מלאכותית דו כיוונית הופכת את השיחות הקבוצתיות לברורות יותר מבלי לפגוע בקצב הפריימים הגבוה.

הרבה מהשדרוגים ב-Strix SCAR 15 ו-17 משתקפים גם ב-G15 וב-G17. הגודל הכללי הקומפקטי יותר והאפשרות לסוללה גדולה ותר משפרים את הניידות, בעוד שהתמיכה בטעינה מהירה והשימוש ב-Type-C מגדילים את הטווח שלכם יותר מתמיד. חידושים בתחום הקירור כמון מתכת נוזלית על המעבד, להבי Arc Flow שתוכננו מחדש, ומודול תרמי מקיף עם ארבע צינורות הפצת חום שומרים על ביצועים גבוהים ועל רמות רעש נמוכות בכל התצורות.

תצורות - Strix SCAR 15/17

מעבד – AMD Ryzen 9 5900HX
AMD Ryzen 7 5800H
——————————————————————-
גרפיקה –
NVIDIA GeForce RTX 3080 עם 16 גיגה-בייט זיכרון תצוגה GDDR6
NVIDIA GeForce RTX 3070עם 8 גיגה-בייט זיכרון תצוגה GDDR6
NVIDIA GeForce RTX 3060 עם 6 גיגה-בייט זיכרון תצוגה GDDR6
——————————————————————-
מערכת הפעלה – Windows 10 Home
Windows 10 Pro
——————————————————————-
תצוגה –
15.6 אינץ'
פאנל IPS ברזולוציית FHD (1920×1080), עד קצב ריענון 300 הרץ וזמן תגובה 3 אלפיות השנייה, 100% תמיכה ב-sRGB, תמיכה ב-Adaptive-Sync

פאנל IPS ברזולוציית WQHD (2560×1440), עד קצב ריענון 165 הרץ וזמן תגובה 3 אלפיות השנייה, 100% תמיכה ב-DCI-P, תמיכה ב-Adaptive-Sync

17.3 אינץ'

פאנל IPS ברזולוציית FHD (1920×1080), עד קצב ריענון 360 הרץ וזמן תגובה 3 אלפיות השנייה, 100% תמיכה ב-sRGB, תמיכה ב-Adaptive-Sync (מוגבל למספר מדינות)
פאנל IPS ברזולוציית WQHD (2560×1440), עד קצב ריענון 165 הרץ וזמן תגובה 3 אלפיות השנייה, 100% תמיכה ב-DCI-P, תמיכה ב-Adaptive-Sync
———————————————————————
זיכרון – 32 + 32 גיגה-בייט זיכרון SDRAM DDR4 במהירות 3,200 מגה-הרץ
———————————————————————
אחסון – 2 X חריצי SSD בתצורת M.2 (NVMe, PCIe), תומכי PCIe בנפח של
עד 1 טרה-בייט + 1 טרה-בייט, תמיכה ב-Raid 0
———————————————————————
מקלדת – מקלדת מכנית אופטית, תמיכה בתאורה לכל מקש עם תגובה
במהירות 0.2 אלפיות השנייה וירידה לאורך 1.9 מ"מ
———————————————————————
אודיו – 4 רמקולים
Dolby Atmos
ביטול רעשים דו כיווני מבוסס בינה מלאכותית
Smart Amp
———————————————————————
WiFi / Bluetooth – אנטנת 2×2 עבור WiFi 6 (8021.11ax)
Bluetooth 5.0
———————————————————————
יציאות וחיבורים –
15.6 אינץ'
 • 3 X USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 1 X USB 3.2 Gen2 Type-C עם תמיכה ב-DP 1.4 וב-PD 3.0
 • 1 X RJ-45 לרשת מקומית
 • 1 X HDMI 2.0b
 • 1 X שילוב מיקרופון ואוזניות
 • 1 X חשמל (DC)
 
17.3 אינץ'
 • 3 X USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 1 X USB 3.2 Gen2 Type-C עם תמיכה ב-DP 1.4 וב-PD 3.0
 • 1 X RJ-45 לרשת מקומית
 • 1 X HDMI 2.0b
 • 1 X שילוב מיקרופון ואוזניות
 • 1 X חשמל (DC)
  ——————————————————–
סוללה – 90 וואט/שעה
———————————————————————
ספק כח – מתאם כוח 240 וואט
תמיכה ב-Power Delivery 3.0 באמצעות USB-C עד 100 וואט
———————————————————————
אחר – Armor Caps ניתנים להתאמה (אפור שקוף וכסף מנצנץ)
Keystone II
——————————————————————–
צבעים – שחור מקורי, אפור מאופל, פאנק אלקטרו
——————————————————————–
גודל\משקל –
15.6 אינץ'
354.9 (אורך) X 259.9 (עומק) X 22.69-27.2 (גובה) מ"מ, 2.3 ק"ג (QR/QM/IR/IM)
354.9 (אורך) X 259.9 (עומק) X 20.69-24.2 (גובה) מ"מ, 2.1 ק"ג (QE/QC/IE/IC/IH)
17.3 אינץ'
395 (אורך) X 282.1 (עומק) X 23.4-27.5 (גובה) מ"מ, 2.7 ק"ג (QR/QM/IR/IM)
395 (אורך) X 282.1 (עומק) X 21.4-26.5 (גובה) מ"מ, 2.4 ק"ג ((QE/QC/IE/IC/IH)
———————————————————————-

שתפו את הכתבה:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

כתבות נוספות

סקירה : Samsung Galaxy Fit 3 – שעון ספורט חכם או בעצם צמיד?
סקירה : Samsung Galaxy Fit 3 – שעון ספורט חכם או בעצם צמיד?
חדשות : Philips משיקה בישראל מקרנים חדשים מסדרת ה-NeoPix
חדשות : Philips משיקה בישראל מקרנים חדשים מסדרת ה-NeoPix
השקה : Intel Lunar Lake – מעבד לניידים עצמתי עם ליבת AI
השקה : Intel Lunar Lake – מעבד לניידים עצמתי עם ליבת AI
חדשות : Samsung חושפת תכונות AI חדשות ב-OneUI 6 לשעונים
חדשות : Samsung חושפת תכונות AI חדשות ב-OneUI 6 לשעונים
סקירה : INTEL i9-14900KS – אירוע ההשקה מזווית אחרת
סקירה : INTEL i9-14900KS – אירוע ההשקה מזווית אחרת
חדשות : רימיני סטריט ספקית התמיכה המובילה בעולם החלה לתמוך במוצרי Vmware
חדשות : רימיני סטריט ספקית התמיכה המובילה בעולם החלה לתמוך במוצרי Vmware
סקירה : Asus Zenfone 11 Ultra – סמארטפון לגיימרים חובבי צילום
סקירה : Asus Zenfone 11 Ultra – סמארטפון לגיימרים חובבי צילום
previous arrow
next arrow

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.