חדשות : האוזניות החדשות של Nothing ה-Ear וה-Ear(a) הושקו בישראל

מוצרי האודיו החדשים של Nothing מציעים חווית משתמש מובחרת עבור אודיופילים והמאזינים המזדמנים כאחד. החברה הסירה את מספרי המוצרים ear(1)/ ear(2) במוצרי האודיו שלה כדי לרכז את המיקוד סביב המוצר וחווית המשתמש. Nothing Ear נבנה עבור אלו המחפשים את איכות הסאונד הטובה ביותר בעוד Nothing Ear(a) מיועד לאלו המחפשים את האוזניות האולטימטיביות לשימוש יום-יומי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

Nothing Ear – Sound, Evolved

היורשות של Ear (2), ה- Nothing Ear משמרות ומפתחות את עיצוב האוזניות השקופות האייקוניות של Nothing כדי לספק את חווית האודיו הטובה ביותר של החברה אי פעם, לספק צליל עשיר יותר מבלי להתפשר על הביצועים.

תוכנן בשיתוף ועבור חובבי מוזיקה מושבעים, Nothing Ear מציגות את מערכת הדרייבר המתקדמת ביותר של Nothing עד כה עם דרייבר דינמי מותאם אישית בגודל 11 מ"מ הכולל חומרים מובחרים שנבחרו בקפידה כדי לספק את הסאונד האותנטי והצלול ביותר, כולל דיאפרגמה קרמית לעושר כללי ושיאים חדים יותר. בנוסף, שיפור בעיצוב הכפול עם שני פתחי אוורור נוספים לשיפור זרימת האוויר, המספקות צליל ברור יותר כתוצאה מכך.

Ear תומך ב-Codec LHDC 5.0 ו-LDAC להזרמה ברזולוציה גבוהה באמצעות Bluetooth, וכתוצאה מכך אודיו טהור בעוצמה. האוזן יכולה להגיע עד 1Mbps 24 bit/192 kHz עם LHDC 5.0 (Low Latency High-Definition Audio Codec) ועד 990kbps ותדרים של עד 24 סיביות/96 קילו-הרץ עם LDAC.

האקולייזר המתקדם של Nothing מספק יותר התאמה אישית באמצעות ממשק גרפי פשוט באפליקציית Nothing X. משתמשים יכולים לשפר את חווית ההאזנה שלהם עם Q Factor ובקרת תדר, כמו גם ליצור פרופילים נפרדים לז'אנרים שונים. כאשר אדם יוצר פרופיל סאונד אישי באפליקציית Nothing X, הנתונים המוקלטים משמשים בזמן אמת כדי להתאים את רמות האקולייזר על סמך תוצאות בדיקת השמיעה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

ANC

Ear מציגה את כוחות ביטול הרעשים היעילים והחכמים ביותר של Nothing עד כה. אלגוריתם ה-Smart ANC החדש בודק דליפת רעש בין האוזניות ותעלת האוזן ומוסיף עוד ביטול רעשים בהתאם. Ear גם אחראית להסחות דעת ברקע עם Adaptive ANC, שמחיל אוטומטית אחת מ-3 רמות ביטול רעשים – גבוהה, בינונית ונמוכה. ב- 45dB, Ear מציעה ביטול רעשים שהוא כמעט פי שניים מזה של Ear (2). עם רוחב פס של עד 5000 הרץ, Ear יכולה לזהות ולהפחית ביעילות צלילים מאתגרים יותר.

ביצועים

הדרייבר המותאם אישית הקומפקטי של Ear, המופעל כדי להגיע רחוק יותר, מאפשר סוללה גדולה יותר, וכתוצאה מכך חיי סוללה שנמשכים 25% יותר מ-Ear (2) – נמשך עד 40.5 שעות לאחר טעינה מלאה עם מארז הטעינה או 8.5 שעות השמעה ללא הפסקה. להדלקות מהירות, Ear תומך בטעינה אלחוטית בעוצמה של 2.5W. עשר דקות של טעינה מהירה מספקות עשר שעות זמן האזנה עם המארז.

Ear כוללות את טכנולוגיית Clear Voice המתקדמת ביותר של Nothing עד כה עם עיצוב חדש של המיקרופון, המאפשר פחות חסימות בעת דיבור בשיחה. נתיב אוויר נוסף חדש נוסף על ״הגבעול״ כך שלרוח יש מסלול ברור יותר, מה שמפחית הפרעות ב-60% בהשוואה לקודמות.

משתמשים יכולים לעבור בצורה חלקה בין מכשירים בזמן אמת עם חיבור כפול. עם מצב Low Lag ניתן להפחית את השהיית השמע בהשוואה לשימוש רגיל, בהתאם לחיבור עם התקן הקצה השני למשחקים חלקים. פקדי ״צביטה״ נגישים כדי לדלג על רצועות, החלפה בין מצבי ביטול רעשים ולהתאים את עוצמת הקול.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

Nothing Ear(a) – בואו נשחק

Nothing Ear(a) מיועד לכל חלק של כל יום, לאוהבי מוזיקה. עם עיצוב מסובב ראשים וטכנולוגיה עוצמתית לביטול רעשים, זהו החבר האולטימטיבי.

עוצבו בלונדון, Ear (a) מציגות את העיצוב השקוף של Nothing, אבל לוקחת כיוון חדש עם עיצוב ׳בועה׳ רענן וצבע צהוב. עם קווי מתאר רכים ומסגרת מלבנית דקה, Ear (a) מרגישה טוב בכיס כמו בכף היד.

שלום, צהוב!

Ear (a) צהוב הוא המוצר הראשון של Nothing בצבע שאינו שחור או לבן. לא רק שהצהוב מחמיא בצורה מושלמת לשובבות העיצוב של Ear (a), הוא צבע יסוד שמתאים לערך השקיפות של Nothing.

ANC

עם אלגוריתם ה-Smart ANC החדש של Ear (a) בודקות את האיטום בתוך תעלת האוזן של אדם לאיתור דליפת רעש ומייצרות יותר ביטול רעשים כדי לחסום כמה שיותר רעש. ANC אדפטיבי מזהה הסחות דעת בסביבה ומחיל באופן אוטומטי רמות ביטול רעש גבוהות, בינוניות או נמוכות על הרעש שמסביב.

ב- 45dB, ה- Ear (a) מציעות ביטול רעשים שהוא כמעט פי שניים מזה של Ear (2). בנוסף, עם רוחב פס של עד 5000 הרץ, Ear (a) יכולה לזהות ולהפחית ביעילות צלילים מאתגרים יותר.

הדרייבר החדש של Ear (a) מספק פי 2.5 כוח המנצל את העיצוב הכפול של Nothing. עלייה זו בעוצמה מספקת ביצועי בס עמוקים וחזקים עוד יותר.

כדי להגן על פרטי הקול, Ear (a) בעלות אישור Hi-Res Audio. הן יכולות להזרים אודיו ברזולוציה גבוהה דרך חיבורי Bluetooth במהירות של עד 990kbps ב-24 סיביות/96 קילו-הרץ והוא תואם ל-codec LDAC הנתמך באופן נרחב להזרמה ברזולוציה גבוהה דרך Bluetooth.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

ביצועים

סוללת 500 מיליאמפר/שעה במארז הטעינה וסוללת 46 מיליאמפר/שעה בכל ״גבעול״ מאפשרת למשתמשים לקבל עד 42.5 שעות של השמעת מוזיקה לאחר טעינה מלאה עם נרתיק הטעינה. להפעלה מהירה, Ear (a) יכולות להיטען במהירות לעשר דקות ולספק עשר שעות של השמעת מוזיקה (כשהמארז וה-ANC כבויים).

להחלפת פעילות קלה, Ear (a) יכולות להיות מחוברות לשני מכשירים בו-זמנית. כמו מצב Low Lag מפחית את השהיית השמע בהשוואה לשימוש רגיל, בהתאם לחיבור עם מכשיר הקצה השני. פקדי ״צביטה״ נגישים כדי לדלג על רצועות, לעבור בין מצבי ביטול רעשים ולהתאים את עוצמת הקול.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

מחירים –

Nothing Ear  – 629 ש״ח  (לבן/שחור)

Nothing Ear(a) – 439 ש״ח (צהוב/לבן/שחור)

שתפו את הכתבה:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

כתבות נוספות

השקה : Sonos Ace – אוזניות הבכורה של סונוס
השקה : Sonos Ace – אוזניות הבכורה של סונוס
השקה : Asus Vivobook S15 , תמיכה מלאה ב-CoPilot ומעבד סנאפדרגון
השקה : Asus Vivobook S15 , תמיכה מלאה ב-CoPilot ומעבד סנאפדרגון
השקה : Dell השיקה חמישה ניידים חדשים ולראשונה עם מעבדי Snapdragon
השקה : Dell השיקה חמישה ניידים חדשים ולראשונה עם מעבדי Snapdragon
חדשות : Samsung מציגה יישומי אבטחה לשמירה על פרטיות המשתמשים
חדשות : Samsung מציגה יישומי אבטחה לשמירה על פרטיות המשתמשים
חדשות : Dyson , משיקה לראשונה את ה-WashG1 שואב שוטף ייעודי
חדשות : Dyson , משיקה לראשונה את ה-WashG1 שואב שוטף ייעודי
סקירה : Western Digital Blue SN580 2TB
סקירה : Western Digital Blue SN580 2TB
חדשות : מיקרוסופט שחררה עדכון אבטחה כושל לשרתי Windows Server 2019
חדשות : מיקרוסופט שחררה עדכון אבטחה כושל לשרתי Windows Server 2019
previous arrow
next arrow

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.