חברת Kaspersky משיקה שירות מומחה לאירגונים במקרה של אירוע סייבר

איומי הסייבר מתגברים והופכים מתוחכמים משנה לשנה, וארגונים המצויים תחת מתקפת סייבר זקוקים לעיתים לייעוץ מקצועי וחוות דעת של מומחה, וכן לגישה למשאבים שהצוותים האורגניים שלהם אינם יכולים לספק באופן מהיר. על הרקע הזה משיקה חברת הסייבר קספרסקי (Kaspersky) שירות חדש שיאפשר לארגונים לגייס לעזרתם בשעת חירום מומחי סייבר למתן סיוע וייעוץ מיידי בהתאם לצרכיהם.

השירות, שקרוי Ask the Analyst, יעניק לעסקים ולארגונים מענה מיידי ומקצועי להתמודדות עם התקפות סייבר מתקדמות (APT). צוותי אבטחת המידע של החברות יוכלו לבקש מהמומחה לנתח ממצאים פורנזיים מהתקיפה (דוגמאות קוד למשל), כדי לאסוף רמזים על זהות התוקף או על המידע שהוא גנב; הם יוכלו לקבל גישה למשאבים ייחודיים כגון מידע מדו"חות מודיעין האיומים של קספרסקי, שיכולים לספק תובנות על התקיפה והאיומים הנוספים שהקורבן חשוף להם; המומחים יוכלו לבצע עבור קורבן התקיפה גם חקירה ולאסוף מידע על השיח בדארקנט – הרשת האפילה בה מוכרים התוקפים כלי תקיפה ומידע פרטי ועסקי רב ומגוון, כדי לזהות רמזים למידע קנייני או פרטים אישיים שנגנבו או דלפו לרשת, או לשיח בין תוקפים שמביעים עניין במידע של החברה.

השירות החדש מעניק לחברות ולארגונים אפשרות גישה לשדרת הידע הבכירה ביותר של קספרסקי – מומחי האבטחה של חטיבת המחקר הגלובלית (GReAT), שכוללת מומחים מנוסים ומיומנים, בשפות שונות ועם התמחויות שונות, וכן ייעוץ מצוות חוקרי האיומים של החברה (Kaspersky Threat Research Team), שמחברים את דו"חות מודיעין האיומים של קספרסקי.

כמו כן השירות כולל מתן תמיכה מהירה וישירה במקרי חירום על ידי חטיבת התגובה המיידית של קספרסקי (Kaspersky Global Emergency Response Team), שיכולה לבצע ניתוח איומי סייבר בזמן אמת ולהמליץ על פעולות מהירות לבלימת המתקפה על מנת להבטיח שמירה על המידע הרגיש.

שירות Ask the Analyst יהיה זמין ברחבי העולם, ויהיה זמין גם בישראל.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

אלכסנדר ליסקין (Alexander Liskin) ראש מחלקת אנטי רוגלות בקספרסקי אומר :

אנחנו מאמינים שניתוח מידע אנושי הוא הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם כל איום. מתן מידע על איומים ספציפיים יכול להיות כלי חשוב וחיוני בדרך להגן על ארגונים מאיומי סייבר מתקדמים, שבכוחו לחסוך זמן ומשאבים רבים של צוותי אבטחת המידע. אנחנו שמחים להכריז על השירות החדש, שיאפשר ללקוחותינו לקבל גישה למידע אמין ומותאם לצרכיהם בכל עת, ולניתוחים וכלים של בכירי צוותי המחקר של קספרסקי.

שתפו את הכתבה:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Lenovo-Tablet-P11-Pro

סקירה : טאבלט Lenovo P11 Pro

שוק הטאבלטים, רווי במוצרים של יצרניות שונות וברמות שונות ומגוונות. שתי היצרניות המובילות את השוק הן סמסונג ואפל. אפל עם ה-אייפד פרו וסמסונג עם ה-Tab

לכתבה המלאה »

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.