חדשות : חברת LG תתמוך ב-Amzaon Alexa בטלוויזיות המריצות את מערכת ההפעלה WebOs

מערכת ההפעלה של חברת LG ה-WebOs החלה לתמוך בעוזרת הקולית של אמזון Alexa בטלווזיות של יצרניות שונות המריצות את מערכת ההפעלה וביניהן; Eko, Polaroid, Manta, JSW ועוד. התמיכה תתבצע באמצות השלט החכם ה-Magic Remote, התמיכה בעוזרת הקולית של אמזון תאפשר לעוד צרכנים להנות מאפשרות זו בטלוויזיות המריצות את מערכת ההפעלה.

העוזרת הקולית של אלכסה מאפשרת לשלוט בטלווזיה באמצעות הקול ומאפשרת להוריד ולהעלות את הווליום, להחליף ערוצים, לנגן מוזיקה ועוד.

טכנולוגיית ה-ThinQ AI בשילוב השלט החכם ה-Magic Remote מאפשרות לבעלי מערכת ההפעלה WebOs לבצע פעולות ולקבל מידע זמין במהירות. השלט יודע להתחבר למכשירים תומכים כגון מקרנים, קונסלות ועוד, באופן אוטומטי וללא צורך בהתאמתו אליהם.

Jung Sung-hyun אחראי מערך שירותי התכנים בחברה מסר:

התוספת של אלכסה לרשימת הפיצ'רים הארוכה של WebOS תמנף את חווית המשתמש של הצרכנים ותעלה את ערכה של מערכת ההפעלה שלנו במסכי הטלוויזיה החכמים". שילוב היכולות של Alexa והנוחות של WebOS ליצרניות טלוויזיה נוספות זה מצב של Win Win – לחברות עצמן, מפתחים וכמובן הצרכנים.

הפיצ'רים החדשים של אלכסה יתחילו לפעול במהלך הרבעון השלישי של השנה בצפון אמריקה, ובהמשך תגיע לאזורים נוספים, כולל אירופה ואסיה.

שתפו את הכתבה:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.