חברת Nvidia תתמוך ב-DLSS ו-Ray Tracing במשחק F.I.S.T : Forged In Shadow Torch

ענקית השבבים אנבידיה (NVIDIA) מודיעה היום על תמיכת טכנולוגיות DLSS ו-Ray Tracing בכותר חדש, הפעם זהו F.I.S.T: Forged in Shadow Torch, משחק אקשן פלטפורמה חדש מבית Shanghai TiGames שהושק באופן רשמי אתמול (3.10).

>> הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של טכנולוגיה ואנשים

התמיכה ב-DLSS תאפשר לשחקנים המחזיקים בכרטיסי המסך מסדרת NVIDIA GeForce RTX להנות מרמת הגרפיקה הגבוהה ביותר ללא פגיעה בביצועי המשחק, על ידי עיבוד תמונה חכם מבוסס בינה מלאכותית. עיבוד זה יאפשר למשחק לספק ביצועים משופרים עד פי 3 ברזולוציית 4K, המאפשרים למשחק לרוץ ב-60 פריימים בשנייה גם כאשר פועלת טכנולוגיית Ray Tracing (בכרטיס המסך RTX 3060 Ti ומעלה).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

טכנולוגיית Ray Tracing תאפשר לשחקנים להנות מחוויית תצוגה מציאותית יותר, על ידי עיבוד אור וצל המדמים סצנות מציאותיות בזמן אמת ובאמצעות בינה מלאכותית. מלבד לתמיכה בטכנולוגיות ה-Ray Tracing הבסיסיות, המשחק ייהנה גם מתמיכה בטכנולוגיית RTXGI (ר"ת RTX Global Illumination). הביצועים הגבוהים שמציע המשחק הודות לטכנולוגיית DLSS אפשריים גם בעת השימוש במחשבי גיימינג ניידים בעלי כרטיס מסך תומך.

>> הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של טכנולוגיה ואנשים

בנוסף זוכה המשחק לתמיכה בטכנולוגיית NVIDIA Reflex. טכנולוגיית זו מאפשר למשחק להנות מזמני שיהוי (Latency) הנמוכים ברמה של עד 45%. טכנולוגיה זו נתמכת גם בשימוש עם כרטיסי מסך בסדרת NVIDIA GeForce GTX.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

שתפו את הכתבה:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.