חברת Nvidia משיקה עדכון משמעותי ל-DLSS עם כלים חדשים לגיימרים ויוצרי תוכן

אנבידיה מודיעה היום על שחרור של עדכון Game Ready Driver חדש, המביא לגיימרים את עדכון DLSS 2.3, לצד שורת עדכונים וכלים חדשים לגיימרים ויוצרי תוכן.

עדכון DLSS 2.3 זמין כבר היום ליותר מ-15 כותרים, בהם Doom Eternal, Guardians of the Galaxy, Deathloop, Bright Memory Infinite ויהיה זמין גם למפתחים כערכת פיתוח (SDK), הזמינה לשימוש בחינם. העדכון מציג שיפור משמעותי ביכולות העיבוד הגרפיות של טכנולוגיית DLSS, ובראשן יכולות עיבוד מתקדמות וחכמות יותר, המבוססות על בינה מלאכותית בשימוש עם וקטורי תנועה, המשפרים באופן ניכר את נראות האובייקטים השונים בזמן תנועה, ומאפשרים קבלת חווית משחק חלקה ומציאותית יותר. טכנולוגיית DLSS נתמכת נכון להיום ביותר מ-130 כותרי משחק ואפליקציות שונות, לצד התממשקות מלאה עם מנועי המשחק המוכרים בעולם, בהם Unreal Engine 4 ו-Unity.

לצד עדכון DLSS 2.3 מכריזה היום NVIDIA על הדור הבא של פיצ'ר NIS (ר"ת NVIDIA Image Scaling). הטכנולוגיה, שהוצעה עד היום כדרייבר הניתן לשימוש באמצעות לוח הבקרה של NVIDIA בלבד, תאפשר מעתה שימוש קל ומשופר ביכולות הפיצ'ר, הודות להתממשקות מלאה עם תוכנת GeForce Experience.

הפיצ'ר המשופר יציע יכולות Image Scaling משופרות, המגבירות את הביצועים באופן משמעותי הודות לאלגוריתם משופר המאפשר יכולות עיבוד וחידוד תמונה מתקדמות. כמו כן, טכנולוגיית NIS תהיה זמינה מעתה כערכת פיתוח (SDK) ב-GitHub, ותוצא למפתחים בפורמט קוד פתוח – כך שניתן יהיה לשלב את יכולות הטכנולוגיה גם בשימוש עם כרטיסי מסך שונים, על גבי מגוון רחב של פלטפורמות.

לבסוף מכריזה החברה על ICAT (ר"ת Image Comparison & Analysis Tool). הכלי החדש יאפשר ליוצרי תוכן וגיימרים לבצע השוואות איכות תמונה של צילומי מסך וסרטונים ממשחקים בקלות, על ידי יכולות השוואה של עד 4 צילומי מסך או סרטונים, באמצעות סרגלי השוואה ייעודיים המציגים את השינוי הגרפי זה לזה צד באופן קל לשימוש. יהיה ניתן לבצע זום-אין אל חלק מסוים בתמונה או בסרטון על מנת להציג את השינויים זה לצד זה וברמה הגבוהה ביותר, ובכך לבחון את הבדלי הגרפיקה בזמן השימוש בטכנולוגיות השונות.

ICAT זמינה היום להורדה בחינם דרך אתר החברה.

שתפו את הכתבה:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Lenovo-Tablet-P11-Pro

סקירה : טאבלט Lenovo P11 Pro

שוק הטאבלטים, רווי במוצרים של יצרניות שונות וברמות שונות ומגוונות. שתי היצרניות המובילות את השוק הן סמסונג ואפל. אפל עם ה-אייפד פרו וסמסונג עם ה-Tab

לכתבה המלאה »

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.