סקירה : 1More Fit Se S30 – אוזניות במבנה פתוח ללכת עם ולהרגיש בלי

האוזניות של חברת 1more , תמיד סקרנו אותי כסוקר ובכלל כאחד שאוהב אוזניות איכותיות , הרי ידוע לי שהחברה מייצרת אוזניות ברמת הפרימיום הן בחומרים והן באיכות הסאונד , כשהשיקו את האוזניות S30 במבנה פתוח של החברה , הציעו לי לסקור אותם וללא שום היסוס מצידי הסכמתי מיד , אוזניות מסוג זה לא אהובות עליי במיוחד והן מיועדות לנישת אוהבי הספורט בעיקר , אך הסקרנות הרגה את החתול גם לבדוק אוזניות במבנה פתוח וגם להכיר את המותג. 

האוזניות Fit Se S30 , כאמור הן במבנה פתוח , והן דגם הפתיחה של 1more במבנה זה. מצויידות בדרייברים דינאמיים בגודל 14.2 מ"מ מה שאמור על הנייר לספק סאונד חזק ועשיר ומתומחרות בישראל באיזור ה-300 ש"ח.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

מה מסתתר בקופסה?

– מנשא שבתוכו האוזניות 1more Fit Se S30

– ניירת

– כבל טעינה USB-A ל- USB-C

האוזניות מגיעות במנשא העשוי מפלסטיק קשיח , אשר משמש גם כסוללה ניידת הטוענת את האוזניות כאשר הן בתוכו. המנשא גדול בהרבה ממנשאי אוזניות TWS סטנדרטיים ולכן מקשה עלינו לקחת אותו בכיס המכנסיים. הוא גם משמש לסנכרון האוזניות עם המחשב או הסמארטפון ובלעדיו לא ניתן לצמד את האוזניות למקור מוזיקה כלשהו , כמובן שמדובר רק בצימוד הראשוני ולא כל הזמן , אבל עדיין קצת מציק. המנשא שוקל כ-60 גרם ללא האוזניות בתוכו ומספק זמן טעינה של 20 שעות נוספות , מעבר ל-10 שעות עבודה שהאוזניות עצמן מספקות , כאשר שניהם טעונים באופן מלא. 

נפח הסוללה במנשא 600mAh והוא נטען באמצעות כבל USB-C , האוזניות לא תומכות בחיבור מולטיפוינט ( ריבוי מכשירים בו זמנית ) ועל מנת לצמד מקור שמע אחר צריך להחזיר את האוזניות למנשא ואז לבצע איפוס לצימוד הקודם , באמצעות הכפתור הממוקם בגב המנשא. פעולה זו מסורבלת ולפעמים לקח לי זמן עד שהצלחתי לצמד את הסמארטפון אחרי שהיה מחובר למחשב וההפך. פתיחת המנשא ביד אחד בלתי אפשרית בשל גודל המנשא וצורתו האובלית וברוב הפעמים המנשא החליק לי מהאחיזה והייתי צריך לאחוז בשתי ידיים. תחושה די מתסכלת אם ממהרים למשל לאימון.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

האוזניות משדרות סוג של יוקרה , העיצוב שלהן עם המשטח המרכזי שנראה כאילו עשוי מזכוכית בהחלט הרשים אותי. הן עשויות פלסטיק קשיח כאשר במרכז הקדמי שלהן משטח פלסטיק מבריק המתפקד כמשטח מגע איתו שולטים על עוצמת הווליום , מעבר לשיר הבא או הקודם , מענה \ניתוק שיחה. כאוזניות במבנה פתוח חשוב להצמיד אותן היטב לאוזן וזה מתבצע באמצעות הסיליקון המעוקל המשודך לאוזניה.

האוזניות , גדולות וארוכות מאוזניות TWS הנכנסות לתוך האוזן , אני לא רואה בזה חסרון , אלא יתרון מכיוון שהן מגיעות עד לכיוון תעלת האוזן כאשר עונדים אותן ומאפשרים לסאונד להגיע ישירות לאוזניים. משקל האוזניות עומד על 10 גרם כל אחת וביחד עם המנשא שוקלים כ-80 גרם. הסוללה מספקת 80mAh המספיקות ל-10 שעות עבודה כשהן טעונות לגמרי.

האוזניות "מתלבשות" על האוזן באמצעות הסיליקון המעוקל כאשר הקצה מופנה לכיוון האוזן ובמעין סיבוב ננעלות למקומן כאשר האוזניות מכוונות ישירות למול תעלת האוזן. חייב להודות שבהתחלה חששתי שהסיליקון יכאיב לי , אבל גם שעבדתי איתן שעות ארוכות לא הרגשתי כל כאב ולעיתים אפילו שחכתי שהן עליי , הן עד כדי כך נוחות. לא רק שהן נוחות , לא ניתן להעיף אותן מהאוזניים גם אם ממש נתאמץ , הסיליקון חובק את האוזן ולא משנה כמה קפצתי והזזתי את הראש הן לא זזו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

הדרייבר בגודל 14.2 מ"מ די גדול יחסית לאוזניות TWS , על הנייר כאמור הן אמורות לספק סאונד עוצמתי ואיכותי , אך היות והאוזניות הן במבנה פתוח המאפשר לשמוע גם את רעשי הסביבה והיות ובאוזניות מסוג זה קיימת זליגת סאונד החוצה , לא ציפיתי ליותר מדי מהן וזאת הסיבה העיקרית שאני נמנע מאוזניות מסוג זה. אני חובב סאונד עוצמתי בווליום גבוה עם באסים מודגשים.

חלק מהחששות שלי התאמתו שענדתי אותן על האוזניים , האוזניות אכן לא מספקות עוצמת ווליום גבוהה במיוחד , אך באופן מפתיע הן גם לא היו חלשות מדי וככל שהסביבה יותר שקטה שומעים יותר טוב את הסאונד מהן. גם זליגת הסאונד החוצה מהאוזניות קטן משמעותית וכמעט ולא מורגש שזה יפה כשלעצמו ומעיד על הנדסת אנוש מעולה שביצעו בחברה.

איכות הסאונד סבירה ביותר ולא מעבר , הנמוכים ( באסים ) נמצאים על הסקאלה הפחות מודגשת ובשירים עתירי באסים נשמע אותם אבל עם פחות פאנץ ובעיטות , טווח הסאונד האמצעי המידים סיפק את הסחורה אך גם פה לא מהטובים ששמעתי אי פעם , לעומת זאת הטראבלים בהחלט הורגשו היטב ופה האוזניות ממש בלטו. בקיצור במת הסאונד אנמית במקצת וחסר חמימות בסאונד. 1more כיוונו את האוזניות לצד היותר ווקאלי מאשר לצד האינסטרומנטלי עם מעט מאוד באסים.

בגזרת השיחות , האוזניות בהחלט עשו עבודה טובה , סביר להניח שבזכות ארבעת המיקרופונים באוזניות שחלקן מנטרל רוחות ורעשי רקע. כאשר הצד השני שמע אותי היטב גם ברחוב סואן , גם במשרד שבו יש קולות רקע וגם בסביבה שקטה. אותו הדבר גם בשמע , הצד השני נשמע היטב בכל התרחישים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

האוזניות תומכות בבלוטות' 5.3 המאפשרת חיבור מהיר יותר וצריכת חשמל נמוכה יותר ואכן האוזניות החזיקו לי באיזור ה-10 שעות ללא הצורך בחיבור למנשא. המנשא והאוזניות ישבו אצלי בתיק מספר ימים ללא שימוש הוצאתי אותן שוב לבדיקה חוזרת ולהפתעתי לא הייתי צריך להטעין אותם כלל, המנשא נשאר על 90 אחוז והאוזניות על 100 אחוז מה שמעיד על צריכת חשמל ממש ממש נמוכה. הן גם מוגנות לטפטופי מים וזיעה בתקן IPX5  , מאבק הן לא מוגנות וגם לא מזרם מים כך שבחוף הים תצטרכו לשמור עליהם היטב.

גם פה קיימת אפליקציה לשליטה על האוזניות והיא די מינימלית , בכניסה נראה את נתוני הסוללה של המנשא והאוזניות , הגדרת שליטה על השמע באוזניות , ניתן לבצע שתי הקשות או שלוש הקשות , הבחירה לא לאפשר הקשה אחת תמוהה לי.
ניתן להגדיר : שיר הבא\הקודם , העלאת\הורדת עוצמת השמע , הפעל\הפסק וביטול\הפעלת העוזרת הקולית.

ניתן להגדיר אקולייזר , אפשר רק לקסטם לא מציעים לנו מבחר אפשרויות מהמפעל , הורדת עדכוני קושחה מהאוויר, מדריך שימוש , ואפשרות לבחור מתוך 30 צלילים  אם נרצה להרגע או להרדם עם האוזניות.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

מחיר : ניתן להשיג את האוזניות במחיר הנע סביב ה-270 ש"ח במגוון אתרים ברשת וברשתות הגדולות.

השורה התחתונה : 

האוזניות 1More Fit Se Open Earbuds S30 , הן אוזניות במבנה פתוח , המיועדות לדעתי לנישה מסויימת , בעיקר לאלו מאיתנו העוסקים בספורט ומחפשים אוזניות שיאפשרו להם לשמוע את הסביבה וגם להנות ממוזיקה איכותית תוך כדי אימון מבלי שיפלו מהאוזניים. הן מציעות במת סאונד קצת אנמית ללא באסים בועטים ומנשא גדול ומסורבל , למרות זאת העוסקים בספורט ימצאו אותם מספקים בהחלט. האוזניות עמידות מפני טיפות מים בתקן IPX5 ותומכות בתקן בלוטות' 5.3 עם צריכת סוללה חלשה , כאשר פה תהנו מזמן סוללה אמיתי של 10 שעות האזנה רצופה והכי חשוב נוחות מקסימלית. במחיר שלהן זאת רכישה ראויה.

שתפו את הכתבה:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

כתבות נוספות

הכרזה : Intel , מכריזה על מאיץ הבינה המלאכותית גאודי 3 – מהיר יותר ב-50 אחוז מהמתחרים
הכרזה : Intel , מכריזה על מאיץ הבינה המלאכותית גאודי 3 – מהיר יותר ב-50 אחוז מהמתחרים
השקה : Logitech G Pro X 60 Lightspeed – מקלדת מיני לגיימרים עם טכנולוגיית ה-Keycontrol
השקה : Logitech G Pro X 60 Lightspeed – מקלדת מיני לגיימרים עם טכנולוגיית ה-Keycontrol
חדשות סייבר : Sophos מדווחת – רוב התקיפות בשנת 2023 ניצלו את שירות הגישה מרחוק לארגון
חדשות סייבר : Sophos מדווחת – רוב התקיפות בשנת 2023 ניצלו את שירות הגישה מרחוק לארגון
חדשות סייבר : Cyfox , מדווחת על האצת התקיפות על ישראל באמצעות מבצע OpIsrael
חדשות סייבר : Cyfox , מדווחת על האצת התקיפות על ישראל באמצעות מבצע OpIsrael
סקירה : Intel ARC A750 – כרטיס מסך לגיימרים במחיר שפוי
סקירה : Intel ARC A750 – כרטיס מסך לגיימרים במחיר שפוי
השקה : Lenovo , משיקה דור חדש לניידים בסדרת ה-ThinkPad
השקה : Lenovo , משיקה דור חדש לניידים בסדרת ה-ThinkPad
סקירה : Asus Zenbook 14 OLED – נייד קל משקל עם מעבד Intel Core Ultra החדש
סקירה : Asus Zenbook 14 OLED – נייד קל משקל עם מעבד Intel Core Ultra החדש
previous arrow
next arrow

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.