סקירה : Anker Soundcore Rave Neo – רמקול נייד ועוצמתי

שוק הבידוריות והרמקולים הפרטיים התפתח המון בשנים האחרונות. בין הבולטות בשוק כיום הם JBL, BOSE ו-SONY לאט לאט צמח מותג לא פחות איכותי אשר הביא עמו תוצרים מעניינים ומגוונים מותג ה-Soundcore מבית חברת Anker.

ועכשיו זכינו לקבל לידינו ולחוש את הרמקול הנייד הSOUNDCORE RAVE NEO שמפציץ את השוק עם בשורה לאנשי המסיבות 🙂 והנה מה שחשבנו עליו.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

מה תמצאו בקופסה

  • רמקול נייד סאונדקור Rave Neo
  • כבל טעינה USB-C
  • מדריך וניירת

עיצוב וחיבורים

עיצוב ה-Soundcore Rave Neo מעניין למדי עם סוג האסתטיקה המרובעת המעוגלת שלו. אני אישית אוהב את המראה הזה, והלוואי ויגיע באפשרויות צבע שונות. נכון לעכשיו, הוא זמין רק בשחור. יהיה נחמד לראות אותו גם בצבעים אחרים.

נתחיל בתחתית ה-Soundcore Rave Neo. כאן, יש 4 רגליות גומי שעושות עבודה מצוינת בשמירה על הרמקול נטוע על פני השטח. נכון, אמנם רגליות גומי והכל, אבל אלה באמת עשויות היטב והתרשמתי מהן. בדרך כלל, חלקים כאלה הם רק מחשבה שלאחר מכן, אבל אני מרגיש שאנקר עשו כאן כמה בחירות מכוונות, ועל כך- כל הכבוד.

מסביב לגב הרמקול, תמצאו את המיתוג Soundcore ודלת גומי חזקה. דלת זו נפתחת וחושפת את יציאת USB-C, יציאת USB-A ויציאת AUX. יציאת ה-USB-A מאפשרת טעינת סמארטפון או חיבור נגן mp3. הדלת עצמה מאוד עבה ואטומה מה שעוזר במניעת כניסת מים ליציאות הללו. כמובן, אם הוא פתוח ומשהו מחובר לחשמל, הלכה ההגנה על החיבורים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

בקרי שליטה 

בחלק העליון של ה-Soundcore Rave Neo נמצאים הפקדים. אלה מכוסים באותו סוג של גומי שהדלת האחורית מכוסה בו. כיסוי זה נמצא שם להגנה מפני מים ואבק. הכפתורים עצמם הם כפתורי מישוש ויש להם תגובתיות טובה. הם גם מסומנים בבירור וקלים להבנה. הכפתורים מבצעים את הפעולות הבאות:

לחצן הפעלה: לחץ והחזק למשך 2 שניות כדי להפעיל או לכבות

לחצן בס: לחץ כדי להפעיל/לבטל את מצב Bass Up או החזק למשך 2 שניות כדי לעבור בין מצב פנים/חוץ

לחצן מצב אור: לחץ כדי להפעיל את מצב האור ולעבור בין המצבים או החזק למשך 2 שניות כדי לכבות את מצב האור.

לחצן PartyCast: משלב רמקולים אחרים של Soundcore יחדיו ומחליף ביניהם

לחצן Bluetooth: לחץ והחזק כדי להיכנס להתאמה

כפתור רב תכליתי: כפתור זה משמש כלחצן ההפעלה/השהה וכלחצן איסוף/ניתוק שיחה.

לחצן עוצמת הקול: כוונן את עוצמת הקול למעלה או למטה.

בחלק הקדמי של ה-Soundcore Rave Neo יש גריל מתכת שניתן לראות בקלות ישר דרכו. כאן תמצאו את אלמנט הרמקול ואלמנט הסאבוופר. מסביב לרמקול ישנו נורת LED ניאון אשר ניתנת לשליטה באמצעות האפליקציה או הכפתור למעלה.

אין הרבה בצדדים מלבד נקודות העיגון לרצועת הנשיאה. הרצועה עצמה קצרה אך פונקציונלית. היא משמשת יותר כידית ועשויה מחומר דמוי קנבס. זה די נוח ומקל מאוד על הזזת ה- Soundcore Rave Neo.

קלות שימוש

השימוש ב-Soundcore Rave Neo הוא פשוט כמו שימוש בכל רמקול Bluetooth אחר. ישנם כמה הבדלים עם מצב האור ומצב ה-PartyCast אבל שום דבר שרוב האנשים לא יכולים להבין. ניתן להשתמש ברמקול ללא האפליקציה הכלולה אך לא נקבל את יכולת ה-אקוליזר של האפליקציה. רוב האנשים גם ללא ידע טכני יהיו מסוגלים להפעיל את ה-Soundcore Rave Neo בקלות רבה. 

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

אפליקציה/תוכנה

אפליקציית Soundcore שולטת על כלל מוצרי הרמקולים של Soundcore. אם לאחד הרמקולים שלהם יש יכולות אפליקציה, הוא ישתמש באפליקציה הזו. ברגע שתצמדו את ה-Rave Neo שלכם ל-Bluetooth במכשיר שלכם, תוכלו לפתוח את האפליקציה ולבחור את הרמקול Rave Neo מרשימת המכשירים. האפליקציה תסרוק את הרמקול וכאשר היא מוצאת אותו, הוא מתווסף לרשימת המכשירים המחוברים באפליקציה.

מכאן ניתן לבצע מספר התאמות לרמקול וכן לשלוט בהפעלה והשהייה. באפליקציה תוכלו להתאים את סכימת התאורה, תוכלו לבחור מתוך:

  • ניאון סיטי
  • מסיבת ירח מלא
  • ג'אז בר
  • קפה בלו מון
  • פיאסטה ברחוב

כל ההגדרות הללו מייצרות דפוסי אור וצבעים שונים. ניתן גם לבחור בין סיבוב וקרינה של התבנית.

ניתן להפעיל ולכבות את תכונת ה-Bass Up ולהתאים את השמע באמצעות פונקציית האקולוזייר.

ניתן לבחור מתוך שלוש הגדרות אקוליזר שונות שהן, Outdoor, Indoor, ו-Bang. ניתן גם לכוונן את ה-אקוליזר בהתאמה אישית, וניתן לכוון באמצעותו את תדרי הבס, הביניים והטרבל. ה-אקוליזר עובד ממש טוב ומספק כיוונון מדוויק בהתאם לצליל אותו חיפשתי.

שתי תכונות מעניינות שלא היה אכפת לי מהן אבל ילדים בטוח הולכים לאהוב הן התכונות של Light DJ ו- Party Games. ה-Light DJ מאפשר לתפעל את האור ברמקול ולשחק איתם בסקראצ'ים כמו DJ אמיתי. משחקי המסיבה כוללים 3 משחקים בהם ניתן לשחק, אמת או חובה, סובב את הבקבוק וקטגוריות.

בסך הכל, האפליקציה לא ממש נחוצה והתכונה המרכזית שמצאתי אותה הכי שימושית היא ה-אקוליזר. אבל זה לא הופך אותה לאפליקציה גרועה, היא בסדר ורבים יאהבו כמה מהתכונות האחרות שבאות איתה.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

שמע

איכות הסאונד המגיעה מה-Soundcore Rave Neo מעולה. הכוונון שמגיע מהמפעל עושה עבודה טובה אך ניתן לשפר אותו על ידי כיוונון האקלוזייר ומגיעים לתוצאות מעולות. במת הסאונד הבסיסית נוטה מעט לקצה הנמוך ותוכלו להגביר את זה עוד יותר באמצעות פונקציית Bass Up.

אני דווקא אהבתי את הגדרת ה-"Bang" באקוליזר שמקפיצה את האמצעיים והגבוהים תוך העלאת הבס מעט.

הווליום יכול להיות די חזק, אבל אני כן חושב שאחרי 70-80% עוצמת קול האיכות יורדת במקצת. זהו רמקול מונו אז אם תרצו לשמוע בסטריאו ניתן לחבר שניים כאלה ולהשתמש בכפתור TWS כדי לחבר אותם יחד. אני מתאר לעצמי ששניים כאלה באמת יספיקו למסיבה בינונית מבחינת סאונד. אחד מהם כנראה מספיק למסיבה קטנה, תלוי עד כמה "רועש" אתם רוצים להגיע.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של טכנולוגיה ואנשים

חיי סוללה

ה-Soundcore Rave Neo מציע על הנייר 18 שעות של חיי סוללה.

בשימוש שלי, שלא היה מאסיבי מדי הצלחתי להשתמש ברמקול במשך שבוע, להפעיל ולכבות, לאחר שבוע הסוללה עמדה על 50 אחוז. הכל תלוי ברמת השימוש שלכם, במידה ותעבדו איתו רצוף והלדים יעבדו קבוע תקבלו פחות חיי סוללה.

מחיר וזמינות

ה-Soundcore Rave Neo עולה כ-480 ש"ח (נכון לכתיבת שורות אלה) וניתן להשיג אותו במגוון חנויות בארץ ובאינטרנט.

לסיכום

ממליץ ​​מאוד על הרמקול -Soundcore Rave Neo, לכל מי שמחפש רמקול למסיבה. איכות הצליל טובה. מציע תאורת לדים הניתנים לכיבוי אם תרצו בכך ובאס עוצמתי, עם תג מחיר הוגן ואיכות בניה מעולה ה-Rave Neo הוא רמקול טוב אשר נבנה לחיק הטבע ומוכן להאיר כל מסיבה באשר היא.

שתפו את הכתבה:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram

כתבות נוספות

Lenovo Yoga Pro 7-14 , נייד עם מעבד Intel Core Ultra 7 במבחן
Lenovo Yoga Pro 7-14 , נייד עם מעבד Intel Core Ultra 7 במבחן
SteelSeries Arctis Nova 5 – אוזניות גיימינג הושקו בישראל
SteelSeries Arctis Nova 5 – אוזניות גיימינג הושקו בישראל
סמסונג משיקה את סדרת הטלוויזיות החדשה לשנת 2024 בישראל
סמסונג משיקה את סדרת הטלוויזיות החדשה לשנת 2024 בישראל
בנדא וסינולוג'י מציגות: Synology BeeStation – ענן קבצים אישי בבית
בנדא וסינולוג'י מציגות: Synology BeeStation – ענן קבצים אישי בבית
MSI משיקה נייד קל משקל ב-13 אינץ לסטודנט או לנווד הדיגיטלי
MSI משיקה נייד קל משקל ב-13 אינץ לסטודנט או לנווד הדיגיטלי
מאמר : חזון ה-Galaxy AI למכשירי הסמארטפון על פי Samsung
מאמר : חזון ה-Galaxy AI למכשירי הסמארטפון על פי Samsung
סקירה : Samsung Galaxy Fit 3 – שעון ספורט חכם או בעצם צמיד?
סקירה : Samsung Galaxy Fit 3 – שעון ספורט חכם או בעצם צמיד?
previous arrow
next arrow

שמרו על קשר

אנו עושים הכל על מנת לספק לכם תוכן איכותי אמין ומקורי במידה ומצאתם טעות או לכל נושא אחר אנא מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם במהירות האפשרית.